Qaqwqwrqw

Ruchome okno na wysokości 300 metrów. Wielu piszczy ze strachu

Spoglądając na okna budynku John Hancock Tilt, w pierwszej chwili możemy nie dostrzec nic wyjątkowego. Ale to tylko złudzenie. Jeśli wjedziemy na 94 piętro, naszym oczom ukaże się panoramiczne, ruchome okno. Emocje gwarantowane!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzięki tej konstrukcji można niemal leżeć nad miastem.
Dzięki tej konstrukcji można niemal leżeć nad miastem. (Youtube.com)
Qaqwqwrqw

Wystarczy chwycić się poręczy zamontowanych, bo bokach każdej z szyb i czekać. Po chwili okno zaczyna się przechylać do przodu. Na kanale Youtube możemy znaleźć wiele filmów nagranych przez turystów, którzy czasami nie tylko wzdychają, a nawet piszczą ze strachu. Chociaż okno pochyla się powoli, to widać i słychać, że złudzenie spadania musi być bardzo realne. Chętnych, by poczuć ten dreszczyk grozy, wciąż nie brakuje.

John Hancock Tilt znajduje się w Chciago, a z jego okiem roztacza się przepiękny widok na aleję Magnificent Mile. Niespotykana konstrukcja jest dostępna dla zwiedzających od 2014 roku. Koszt? 18 dolarów dla osoby dorosłej, 12 dla dzieci. Ale można też kupić bilet uprawniający do dwóch wizyt w ciągu 48 godzin (22 dolary), co stanowi nie lada atrakcję. Oferta "Sun and Stars" daje możliwość spojrzenie na miasto w dzień i w nocy.

Qaqwqwrqw

Niedaleko wieżowca John Hancock Center, znajduje się również inna ciekawa platforma. Mieszcząca się na 103 piętrze Willis Tower, "The Ledge", daje możliwość stąpania po przezroczystej powierzchni.

– Tak się bałam, że chodziłam po tych balkonach mikro kroczkami. Potem się położyłam, ale to był niesamowity stres – opowiedziała nam redakcyjna koleżanka, która miała okazję ten dreszczyk grozy poczuć na własnej skórze.

Zobacz też: Największe koło widokowe w Polsce jest w Gdyni

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw