Trwa ładowanie...
29-12-2011 14:29

Samolotem do Popradu!

Jeśli zima to tylko w górach! Zatem czemu nie udać się w słowackie Tatry? Na dobrą zabawę w Tatrzańskiej Łomnicy i Popradzie mogą liczyć zarówno wielbiciele białego szaleństwa, jak i miłośnicy wód termalnych. Bo do Popradu można się dostać już w ciągu niecałych 2 godzin!

Samolotem do Popradu!Fot: Slovakia.travel
d1qqr9e
d1qqr9e

Hitem tegorocznych wyjazdów narciarskich do Słowacji są pakiety FLY & SKI & RELAX obejmujące: przeloty, transfery z lotniska do hotelu i na stoki, zakwaterowanie, śniadanie, kolacje, skipassy i relaks w hotelowym wellness centrum. A dodatkowo każdy pakiet jest przyjazny rodzinie.

Za czterodniowy pobyt w styczniu w Starej Leśnej w pobliżu Tatrzańskiej Łomnicy w pakiecie FLY & SKI & RELAX zapłacimy za dorosłą osobę tylko 299 euro (ok. 1300 złotych). Ośrodki w Popradzie proponują pakiet FLY & RELAX. Wypoczynek w trzygwiazdkowym hotelu kosztuje już 317 euro (ok. 1390 zł) za cztery dni. Jeszcze lepszą ofertę ma ośrodek Jezioro Szczyrbskie. Za pakiet FLY & SKI dorosły amator sportów zimowych zapłaci od 309 euro (ok. 1300 zł).

Dzieci do lat 2 mają darmowy przelot, dzieci w wieku 2-14 lat otrzymują 50% zniżkę. Osoby, które wykupią pakiet pobytowy mają przewóz nart oraz snowboardów gratis. Jeżeli nie zabieramy nart ze sobą, to w tatrzańskich ośrodkach otrzymamy zniżkę 25% na wypożyczenie sprzętu oraz do szkoły narciarskiej.

Od 23 grudnia działa w Tatrzańskiej Łomnicy ośmioosobowa kolejka krzesełkowa. Przestronna kanapa z niebieskimi osłonami jest wyjątkowa jeszcze z jednego powodu - to jedyna taka atrakcja na Słowacji. Dzięki niej dotrzemy na Bukową Górę, gdzie można się cieszyć nową niebieską trasą narciarską o długości 2,7 kilometra.

W słowackie Tatry dotrzemy szybko dzięki samolotom Eurolotu, które kursują na trasie Gdańsk - Poprad i Warszawa - Poprad w czwartki i niedziele. Sam lot zajmuje niewiele ponad półtorej godziny. Zatem - kierunek Słowacja!

d1qqr9e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qqr9e