Trwa ładowanie...
d3fbg55
APTN

Sevnica - miasto, z którego pochodzi Melania Trump

Sevnica, położone w sercu Słowenii 5 tys. miasteczko, ma niewiele wspólnego z ogromną polityką, a celebryci nie przechadzają się tutaj po czerwonym dywanie. Jednak od niedawna oczy całego świata zwrócone są na kameralną miejscowość, otoczoną zielonymi wzgórzami i winnicami. To tu przyszła na świat i dorastała Melania Trump, żona republikańskiego kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych – Donalda Trumpa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sevnica - miasto, z którego pochodzi Melania Trump
d3fbg55

Sevnica, położone w sercu Słowenii miasteczko, ma niewiele wspólnego z ogromną polityką, a celebryci nie przechadzają się tutaj po czerwonym dywanie. Jednak od niedawna oczy całego świata zwrócone są na zamieszkaną przez 5 tys. osób kameralną miejscowość, otoczoną zielonymi wzgórzami i winnicami. To tu przyszła na świat i dorastała Melania Trump, żona republikańskiego kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych – Donalda Trumpa.

Do tej pory modelka stroniła od mediów i niewiele o niej było wiadomo. Melanija Knavs, bo tak wcześniej nazywała się żona Trumpa, gdy przerwała milczenie i wystąpiła publicznie na konwencji Partii Republikańskiej, od razu wzbudziła ożywienie wśród Amerykanów. Zaczęto m.in. szeroko dyskutować na temat jej pochodzenia i w tym celu do Sevnicy zjechali dziennikarze z wielu krajów.

Mieszkańcy wierzą, że dzięki kobiecie ich miasteczko zyska za popularności i będzie je odwiedzać coraz więcej turystów. Okolice przyciągają wspaniałymi krajobrazami, średniowiecznymi zabytkami, wybornymi winami i niezwykłą gościnnością.

wg

d3fbg55

Podziel się opinią

Share

d3fbg55

d3fbg55