Trwa ładowanie...
d4alry5

Słuchawki Logic3 - dźwięki inspirowane Ferrari

Firma Logic3 poszerzyła ofertę słuchawek wzorowanych na projektach Ferrari.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słuchawki Logic3 - dźwięki inspirowane Ferrari
(stuff/materiały prasowe)
d4alry5

Jeżeli marka ma znaczenie, to Logic3 dokonało obecnie doskonałego połączenia, łącząc swoje produkty ze stylem Ferrari. Z jednej strony użytkownicy otrzymują technologię Active Noise Cancelling, czyli rozwiązanie redukujące hałas i zapewniające jeszcze czystszy dźwięk. Z drugiej zaś oferowany jest stylowy, bardzo charakterystyczny wygląd.

W ofercie Logic3 znalazły się dwie serie – Scuderia Ferrari Collection oraz Ferrari Cavallino Collection. Pierwsza to połączenie charakterystycznych kolorów – czerwonego, czarnego, z domieszką żółtego. Jeżeli kojarzycie zespół Ferrari, ta kolekcja z pewnością będzie budzić miłe wspomnienia wprost z torów wyścigowych. Twórcy zachwalają nauszniki, wykonanie z niezwykle miękkiego materiału, zapewniającego dodatkową wygodę z korzystania.

Druga z serii wydaje się bardziej luksusowa, a to przez styl wywodzący się z klasycznych produktów Ferrari. Została wykonana z delikatnej skóry i starannie wygładzonego metalu. Nauszniki, podobnie jak w powyższych modelach, zostały zrobione z materiałów zapewniających większy komfort użytkowania.

Wszystkie opisane słuchawki od Logic3 działają dobrze ze sprzętem Apple’a, posiadają też wbudowany mikrofon na kablu. Ceny omawianych słuchawek, w przeliczeniu na naszą walutę, zaczynają się od około 1000 zł i szybko rosną. Zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę.

Czytaj w TechTrendy.pl: Nowość! Aparat z Androidem!

d4alry5

Podziel się opinią

Share
d4alry5
d4alry5