Trwa ładowanie...
d2rumd6

Śmiały wyczyn nowojorskiego fotografa

Fotograf z <b>Nowego Jorku</b> o pseudonimie "Eddie" postanowił zrobić sobie <i>selfie</i> z widokiem na <b>Manhattan</b>. W tym celu dostał się na dach hotelu <i>Double Tree</i> na nowojorskich <b>Times Square</b>. Nie byłoby w tym nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że mężczyzna bez żadnego zabezpieczenia i z zimną krwią spacerował po krawędzi 60-piętrowego budynku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śmiały wyczyn nowojorskiego fotografa
(screenshot / caters tv)
d2rumd6

Fotograf z Nowego Jorku o pseudonimie "Eddie" postanowił zrobić sobie _ selfie _ z widokiem na Manhattan. W tym celu dostał się na dach 60-piętrowego hotelu _ Double Tree _ na nowojorskich Times SquareSquare. Nie byłoby w tym nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że mężczyzna bez żadnego zabezpieczenia spacerował po krawędzi budynku. Skąd pomysł, aby zrobić sobie tak nietypowe zdjęcie? - Manhattan to moje ulubione miejsce w mieście i chciałem zobaczyć je z innej perspektywy. Widziałem w internecie niesamowite fotografie ludzi, którzy mieli wystarczająco dużo odwagi, by robić sobie _ selfie _ z ogromnych wysokości. Stwierdziłem, że też tak chcę! - opowiada Eddie. - Nie było czego się bać. Ludzie robią dużo bardziej ekstremalne rzeczy ode mnie - komentuje swój wyczyn.

Fotograf 'Eddie' na dachu hotelu Double Tree, Nowy Jork (fot. Caters News)
Fotograf 'Eddie' na dachu hotelu Double Tree, Nowy Jork (fot. Caters News)

Jak się okazało, nowojorczyk już wcześniej wspinał się na szczyty hoteli w swoim mieście - m.in na _ Waldorf Astoria _ i _ Four Seasons _. - Moim następnym celem jest _ World Trade Center _, choć trudno mi powiedzieć, czy będę mieć w ogóle szansę dostać się na dach budynku. Jestem odważny, spróbuję - dodaje.

d2rumd6

wg

d2rumd6

Podziel się opinią

Share

d2rumd6

d2rumd6