Trwa ładowanie...
21-01-2016 18:23

Spędź ferie w Dwóch Dolinach!

Zróżnicowane i bezpieczne trasy narciarskie, bardzo dobre warunki na stoku, piękne krajobrazy oraz aktywny wypoczynek – to wszystko zapewnia jeden z największych kompleksów narciarskich w Polsce. Stacja Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla zaprasza na ferie zimowe!

Spędź ferie w Dwóch Dolinach!Fot: www.wierchomla.com.pl
d1rsswr
d1rsswr

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla to jedna z największych rodzinnych stacji narciarskich w Polsce. Szerokie trasy dla zaawansowanych i poczatkujących narciarzy powodują, iż można tutaj bezpiecznie rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem oraz rozwijać swoje umiejętności. W sezonie 2015/2016 w stacji przeprowadzono inwestycję związaną z przeprofilowaniem trasy wzdłuż wyciągu Wierchomla I. W dolnej części stok został poszerzony, zwiększyło się bezpieczeństwo i komfort jazdy na nartach czy snowboardzie, co jest szczególnym ułatwieniem dla rodzin z dziećmi oraz początkujących narciarzy - mówi Robert Śmigowski, Dyrektor Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla.
WARUKI NARCIARSKIE W DWÓCH DOLINACH – SPRAWDŹ

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla (fot. www.wierchomla.com.pl)
Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla (fot. www.wierchomla.com.pl)

Dwie Doliny to 11 km tras zjazdowych. Narciarze i snowboardziści mogą korzystać z 2 wyciągów krzesełkowych oraz 7 orczykowych. Tutaj znajduje się najdłuższa oświetlona trasa zjazdowa w Polsce o łącznej długości 3 km. Co najważniejsze jazda na wszystkich wyciągach odbywa się przy użyciu jednego skipassu, a od tego sezonu karnety do Dwóch Dolin można zakupić online – mówi Śmigowski. Na stokach znajdują się liczne punkty gastronomiczne, gdzie można odpocząć oraz zjeść i wypić coś rozgrzewającego, szkoła narciarska z przedszkolem narciarski dla najmłodszych, wypożyczalnia i przechowalnia sprzętu narciarskiego oraz ski shop. Bogata i różnorodna infrastruktura umożliwia aktywny i ciekawy wypoczynek rodzinom z dziećmi. Jak co roku na narciarzy czeka mnóstwo atrakcji i imprez, które obywają się przez całą zimę – dodaje Śmigowski.
KUP KARNET ONLINE

d1rsswr

Od tego sezonu w Dwóch Dolinach działa również jeden z największych snow parków Polsce. Jego niewątpliwym atutem jest to, że w całości został zbudowany i przygotowany z ziemi. Park ma długość ok. 400 m i jest oświetlony. Na jego terenie znajdują się liczne najazdy, przeszkody i skocznie, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

SnowPark Wierchomla (fot. www.wierchomla.com.pl)
SnowPark Wierchomla (fot. www.wierchomla.com.pl)

Gdzie spać? *
W skład kompleksu Dwie Doliny wchodzi rodzinny *
Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort, który jest zlokalizowany ok. 900 m od stacji narciarskiej oraz klimatyczne drewniane *Domki na Górce położone tuż przy stoku. Hotel oferuje komfortowe w pełni wyposażone pokoje 2 osobowe, pokoje typu studio oraz apartamenty. Jest to miejsce przyjazne dzieciom, na które czekają liczne atrakcje, gry i zabawy w hotelowym Klubie Wierchołka. Spod hotelu do stacji narciarskiej kursuje darmowy ski bus, dzięki któremu można sprawnie i szybko dotrzeć na stok. W hotelu znajduje się Restauracja Tysina, w której można posmakować prawdziwego regionalnego jedzenia, SPA i basen.

***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort (fot. www.wierchomla.com.pl)
***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort (fot. www.wierchomla.com.pl)
d1rsswr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rsswr