Trwa ładowanie...
28-06-2013 08:09

Spotkaj się z Robbiem Williamsem w Tallinie

Robbie Williams, wraz z Estońską Izbą Turystyki, ogłosił dzisiaj na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, skierowany do fanów konkurs wideo. Nagrodą jest 10 wycieczek VIP do Estonii, wraz z biletami na występ artysty. Zwycięzcy będą mogli również spotkać się z brytyjskim wokalistą osobiście w Tallinie. Koncert ten będzie rejestrowany i wydany na DVD jako oficjalny zapis z trasy Take the Crown.

Spotkaj się z Robbiem Williamsem w TallinieŹródło: Thinkstock
d2fvm42
d2fvm42

Zadaniem uczestników konkursu jest nagrać film wideo, w którym osobiście opowiedzą po angielsku, jaki wpływ wywarła muzyka Robbiego Williamsa na ich życie. Nagranie należy umieścić na oficjalnym profilu wykonawcy na Facebooku. W konkursie mogą brać udział osoby które ukończyły 18 lat. Filmik może być nagrany aparatem fotograficznym, telefonem lub kamerą internetową i powinien trwać maksymalnie 60 sekund.

Nagrania fanów będą oceniane przez panel ekspertów oraz użytkowników Facebooka. Każda grupa wybierze pięciu spośród dziesięciu zdobywców nagrody głównej.

- Dajcie z siebie wszystko. Do zobaczenia w Tallinie – powiedział Williams, zachęcając fanów do udziału w konkursie.

Filmy można przesyłać w terminie od 27 czerwca do 21 lipca. Głosowanie jawne na Facebooku rozpocznie się 22 lipca i potrwa do 28 lipca. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 1 sierpnia.

d2fvm42

Warunki udziału, szczegóły oraz aktualne informacje o konkursie można znaleźć na oficjalnej stronie Robbiego na Facebooku, stronie VisitEstonia.com oraz fanpage’u Estonii na Facebooku.

Pakiet dla zwycięzcy obejmuje przelot tam i z powrotem do Tallina z jednego z europejskich portów lotniczych (w tym z Warszawy), trzy noclegi w czterogwiazdkowym hotelu w Tallinie, bilety VIP na koncert Robbiego Williamsa 20 sierpnia, spotkanie z artystą, atrakcyjny program pobytu w Estonii oraz szansę na pojawienie się w filmie dokumentującym występ. Poza 10 nagrodami głównymi, organizatorzy konkursu przewidzieli losowanie, w którym 100 kolejnych uczestników wygra albumy „Take the Crown”. Cieszymy się, że będziemy mogli pokazać fanom Robbiego piękno Estonii, bogactwo historyczne Tallina oraz niezwykłą przyrodę naszego kraju. Wszystko w odległości paru godzin jazdy samochodem od hotelu – mówi Martin Hirvoja, członek zarządu Estońskiej Izby Turystycznej.

- Tereny Tallińskiego Festiwalu Piosenki gościły wcześniej wiele gwiazd muzyki. Jesteśmy niezwykle dumni, że teraz wystapi tutaj Robbie Williams, który ma wielu fanów w Estonii, a tutejsze show będzie jedynym sfilmowanym podczas trasy - dodaje Hirvoja.

Take The Crown Stadium Tour jest pierwszym od 2006 r. solowym tournée Robbiego z koncertami organizowanymi na stadionach. Zainaugurował on trasę 14 czerwca w Dublinie koncertową Trasa obejmuje 26 koncertów w 13 krajach.

d2fvm42

Występ w Tallinie odbędzie się w dniu, w którym Estończycy świętuję odzyskanie niepodległości.

- Nigdy wcześniej nie byłem w Estonii, ekscytuje mnie wizja nagrania świetnego show w dzień odzyskania niepodległości – mówi Robbie Williams.

Robbie jest pierwszym z najważniejszych przedstawicieli światowego show-biznesu, którego koncert w Tallinie zostanie sfilmowany. Dokument zatytułowany „Robbie Williams – Live In Tallin” zostanie zrealizowany w stolicy Estonii na tle malowniczego wybrzeża bałtyckiego w ważnym dla Estończyków miejscu – Tallin Song Festiwal Grounds. Dla wszystkich fanów artysty jest to wyjątkowa okazja aby uczestniczyć w tym ważnym dla historii muzyki wydarzeniu.

d2fvm42

Organizowana przez Estońską Izbę Turystyki kampania w mediach społecznościowych finansowana jest ze środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Dane kontaktowe zebrane od uczestników kampanii będą udostępniane Estońskiej Izbie Turystycznej w celu dodania ich do listy mailingowej informacji turystycznych o Estonii.

d2fvm42
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fvm42