Trwa ładowanie...
06-08-2012 14:33

Stacje dokujące Dension już w Polsce

Są to między innymi: stacja dokująca do iPhone’a oraz do pozostałych smartfonów. Obie stacje podłączone do systemu audio w samochodzie odtwarzają muzykę, umożliwiają rozmowy telefoniczne oraz odsłuchiwanie wskazówek nawigacyjnych przez głośniki samochodowe.

Stacje dokujące Dension już w PolsceŹródło: www.geektoys.pl
d1qqr9e
d1qqr9e

Stacje dokujące mają wiele zalet. Dzięki uchwytowi do montowania na przedniej szybie lub desce rozdzielczej (w pozycji wertykalnej bądź horyzontalnej), użytkownik może wybrać optymalne dla siebie położenie, zależnie od tego czy korzysta z nawigacji, ogląda pliki video, czy też korzysta z książki telefonicznej. Oba urządzenia wykorzystują technologię hpst, zapewniającą najwyższą jakość dźwięku podczas słuchania muzyki oraz w czasie prowadzenia rozmów telefonicznych bądź za pośrednictwem internetowych komunikatorów.

Dodatkowym plusem jest także to, że stacje dokujące zmniejszają liczbę kabli w samochodzie. Zasilanie do stacji dokujących Dension pobierane jest z gniazda zapalniczki 12V, a działają one nawet wtedy, gdy silnik samochodu jest wyłączony (np. w samochodach z system Start-Stop). Urządzenia podłączane są do systemu audio samochodu za pośrednictwem 3.5 mm kabla aux (mały jack) lub wbudowanego nadajnika FM.

Zaletą tych urządzeń jest również to, że Dension udostępnia specjalne, darmowe oprogramowanie z przyjaznym interfejsem (m.in. duże ikony, które eliminują problem z wybieraniem odpowiednich komend). Dzięki temu kierowca z łatwością może komunikować się ze światem zewnętrznym, słuchać ulubionej muzyki lub internetowych rozgłośni radiowych, korzystać z nawigacji, nie rozpraszając się i nie osłabiając koncentracji potrzebnej przy prowadzeniu samochodu.

Stacje dokujące dla obu smartfonów dostępne są w punktach sprzedaży sieci iSpot, w internecie na stronie iSpot.pl oraz w sklepach iStock. Cena obydwu urządzeń wynosi 89,90 euro (około 349 zł).

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.geektoys.pl

d1qqr9e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qqr9e