Trwa ładowanie...

Szlaki miłości na Walentynki

Na tydzień przed walentynkami pracownicy serwisu internetowego Skiinfo.pl przygotowali zestawienie wydarzeń i imprez organizowanych dla zakochanych, specjalnie na 14 lutego.

Share
Szlaki miłości na Walentynki
Fot: sxc.hu
d3ifpcs

W tym roku Walentynki przypadają w poniedziałek. Dlatego też wiele ośrodków narciarskich zaplanowało specjalny weekend dla zakochanych, jak i tych poszukujących drugiej połówki. We współpracy z innymi krajowymi biurami serwisu Skiinfo przygotowaliśmy zestawienie 10 najciekawszych propozycji na ten szczególny dzień.

*Odnajdź prawdziwą miłość (Nevis Range, Szkocja)
*

Obszar narciarski Nevis Range położony jest w szkockim regionie Highlands, niedaleko Fort William. Osoby, które nie miały nigdy okazji pojeździć na nartach lub desce snowboardowej mają możliwość to zmienić. Pakiet usług ‘Learn to Ski’ kosztuje 45£. W tę cenę wliczony został koszt kwaterunku, karnetów narciarskich i kursu nauki jazdy na nartach. Oferta ta przeznaczona jest dla osób chwilowo samotnych. Wśród malowniczych gór na zachodnim wybrzeżu Szkocji osoby te będą miały możliwość odnalezienia drugiej połówki wśród uczestników kursu.

d3ifpcs

- Uczestnicy ci powinni jednak pamiętać o ciepłym i wodoodpornym ubraniu – ostrzega Davie Austin., menadżer Nevis Range.

Szybka randka na wyciągu, Okemo, USA

Wiele ośrodków narciarskich posiada w swojej ofercie Speed-dating, czyli coś w stylu randki w ciemno na wyciągach krzesełkowych. Wystarczy zapisać się na listę singli, a doświadczeni operatorzy wyciągu znajdą drugą połówkę pary dla ciebie. Podczas jazdy wyciągiem Black Ridge single mają około 5 minut na wywołanie iskry, która wznieci pożar w ich sercach. Jeżeli magia tym razem nie zadziałała wystarczy zjechać na nartach w dół i stanąć w kolejce ponownie. Kilka prób i… powinno się udać.

Darmowe wino musujące, Kitzbuhel

W Kitzbuhel dzień 14 lutego będzie lokalnym “Dniem kobiet”. Tego dnia każda odwiedzająca ośrodek dama upoważniona będzie do skorzystania z 25% rabatu na karnet narciarski. Posiadając taki kupon będzie można udać się na tarasy Kitzbuhel lub do restauracji Pengelstein, aby otrzymać darmową lampkę włoskiego wina musującego Prosecco.

Znajdź swój numer, Mt Sutton

W ośrodku narciarskim Mont Sutton położonym w kanadyjskiej prowincji Quebec w niedzielę, 13 lutego zorganizowana jest ciekawa zabawa charytatywna. Polega ona na tym, że każdy uczestnik białego szaleństwa otrzyma serduszko z liczbą. Zadaniem uczestników jest wyszukanie osób, które będą miały ten sam numer, co oni. Aby otrzymać nagrodę należy zgłosić się do recepcji przed godziną 16. Zebrane w tym dniu datki będą przeznaczone na lokalne Centrum Leczenia Raka u Kobiet.

d3ifpcs

Podziel się opinią

Share
d3ifpcs
d3ifpcs