Trwa ładowanie...
d34rbaf

Szwajcaria - najlepsze schroniska młodzieżowe

W ciągu dnia zabawa na stokach Alp szwajcarskich, a wieczorem relaks w salonie lub przy kominku? Jeżeli tego oczekujesz od urlopu w górach, to skorzystaj z zimowej oferty Swiss Youth Hostels. Będzie wygodnie, miło, a i cena okaże się przystępniejsza niż w hotelu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szwajcaria - najlepsze schroniska młodzieżowe
(Fot: Skimagazyn.pl)
d34rbaf

Sieć szwajcarskich schronisk młodzieżowych oddaje Wam do dyspozycji 53 obiekty – jedne zabytkowe, drugie nowoczesne, a wszystkie przytulne i wygodne. Przestronne salony oferują możliwość spotkania z gośćmi z całego świata. Proste, wygodne dwu-i czteroosobowe pokoje z łazienką stanowią obecnie około połowę oferty. Do tego pyszne regionalne śniadanie w formie bufetu wliczone jest w cenę noclegu. Schroniska te znajdują się we wszystkich atrakcyjnych miejscach kraju, nawet tych, które mają opinie drogich. Ale przecież nie musisz mieszkać w Carltonie czy Badrutt's Palace, żeby skorzystać z uroków szwajcarskiej zimy. Sprawdź ofertę na www.youthhostel.ch

W Gryzonii
Gryzonia jest największym regionem wakacyjnym w Szwajcarii. Majestatyczne góry, światowej sławy kurorty: Engadin St. Moritz, Davos i Lenzerheide, Valbella, stoki narciarskie na najwyższym poziomie – Ty też możesz je odwiedzić.

Uwaga! Ci, którzy spędzą Święta Bożego Narodzenia w schronisku w Valbelli lub w Davos otrzymają w prezencie skipass.

d34rbaf

Oferta: 2 noce, obiadokolacja i 2-dniowy karnet narciarski od 130 CHF za osobę.
www.youthhostel.ch/en/offers/winter

W Berneńskim Oberlandzie
Stoki Zweisimmen jedynego lodowca narciarskiego w Wyżynie Berneńskiej pozostaną w pamięci wszystkich koneserów sportów zimowych. Z Interlaken można się dostać do wielu ośrodków sportów zimowych w regionie Jungfrau. Ponad 45 kolejek górskich i wyciągów przeniesie Cię do areny narciarskiej, gdzie czeka ponad 200 km tras. Jeśli lubisz małe i rodzinne miejscowości, warto odwiedzić ośrodki Beatenberg, Beatenberg Brienz i Habkern.

Uwaga! 2 noclegi w hostelu w Interlaken, w tym śniadanie w formie bufetu, 1 obiad, 3-dniowy karnet narciarski od 270 CHF za osobę.
www.youthhostel.ch/en/offers/winter

W Wallis
Wallis oferuje nie tylko więcej słońca niż jakikolwiek inny ośrodek narciarski w Alpach, ale także mnóstwo śniegu do późnej wiosny. Fascynujące górskie krajobrazy w Zermatt, ze słynnym Matterhornem górującym nad miejscowością, osiemnaście czterotysięczników otaczających doliną Saastal – musisz to zobaczyć. Uwaga! Skorzystaj z oferty Early Birds: przy 7 noclegach 2 tydzień urlopu z obiadokolacją od 313,50 CHF za osobę.
www.youthhostel.ch/en/offers/winter

d34rbaf

W regionie Saas Fee
Na nartach można jeździć wszędzie, ale nie wszędzie są najlepsze stoki Europy! Ponad 41 tysięcy sportowców zimowych wybrało region narciarski Saas Fee najlepszym ośrodkiem narciarskim w Szwajcarii. Wysoko oceniane były: gwarancja śniegu, doskonale przygotowane stoki, a także gościnność i otwartość mieszkańców regionu. Saas Fee zajęło także 2 miejsce wśród 55 ośrodków europejskich w ocenie praktykujących sporty zimowe. W Saas Fee powstaje też nowy obiekt, którego oferta skierowana będzie do osób aktywnych, rodzin i turystów indywidualnych. Przyjemna atmosfera, przestronne pomieszczenia wspólne – charakterystyczne dla szwajcarskich schronisk młodzieżowych – w połączeniu z doskonałym zapleczem sportowo-rekreacyjnym Aqua Allalin, uczynią pobyt w Saas Fee podwójnie atrakcyjnym. Otwarcie w lecie 2014. Przyjedź do Saas Fee i sam przekonaj się, jak doskonałe stoki czekają w tej części Alp!
www.youthhostel.ch/en/hostels/saas-fee

Źródło: SKI Magazyn

Polecamy w wydaniu internetowym SKI Magazyn

[

]( http://www.skimagazyn.pl )

d34rbaf

Podziel się opinią

Share
d34rbaf
d34rbaf