Trwa ładowanie...
25-09-2012 16:29

Teraz tak wezwiesz taksówkę

W Europie z logo myTaxi jeździ już 15 000 taksówek. Dostępna jest w ponad 30 niemieckich miastach oraz w Austrii, Hiszpanii i Szwajcarii. Wraz z początkiem września myTaxi rozpoczęła działalność na polskim rynku i uruchomiła usługę dla mieszkańców Warszawy.

Teraz tak wezwiesz taksówkęŹródło: www.geektoys.pl
d1m5l3r
d1m5l3r

*myTaxi *to pierwsza aplikacja peer-to-peer umożliwiająca bezpośrednie połączenie pomiędzy kierowcą a pasażerem – mówi Artur Pielech. Dzięki niej, kierowcy stają się niezależnymi przedsiębiorcami, a pasażerowie mogą zamawiać i kontrolować przejazd taksówki w prosty sposób. myTaxi to gwarancja przejrzystych zasad działania dla obu stron, innowacyjność i intuicyjność obsługi – dodaje.

W przeciwieństwie do dotychczas dostępnych opcji, współpracując z myTaxi kierowcy nie są zależni od centrali zamówień, a zatem nie jest wymagane by płacili comiesięczny abonament, ale za każdy zrealizowany kurs płacili, na zasadach ustalonych w poszczególnych krajach. Co więcej, nie ma żadnych dodatkowych kosztów związanych z wypożyczeniem czy zakupieniem potrzebnego sprzętu – kierowcy mogą kontrolować cały proces zamawiania taksówki za pomocą smartphonów.

Pasażer ma pełną kontrolę nad zamawianą taksówką dzięki pakietowi informacji, który otrzymuje – szczegóły dotyczące pojazdu, średnią ocenę pasażerów za podróż z danym kierowcą oraz jego numer telefonu i zdjęcie. Dodatkowo zintegrowanie aplikacji z funkcją GPS pozwala pasażerowi na śledzenie zamówionej taksówki. Oprócz tego, pasażerowie mogę zamieścić szczegółowe informacje dotyczące kierowcy oraz zaznaczyć, że preferują go przy kolejnym zamówieniu. Struktura myTaxi ułożona została według potrzeb rynku taksówkarskiego i jest pomocna w podnoszeniu jakości świadczonych usług.

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.geektoys.pl

d1m5l3r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m5l3r