Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
ferie zimowe
Artykuł Sponsorowany
23-01-2023 15:13
Artykuł sponsorowany Grupa Pingwina

TOP 5 kierunków na ferie zimowe w Polsce

Ferie zimowe za pasem, a Ty nie masz pomysłu na wyjazd z rodziną? Chcesz, aby Twoje dzieci nauczyły się szusować na nartach? Szukasz bezpiecznego stoku z porządną infrastrukturą, tanimi karnetami i ciekawą ofertą zimowych rozrywek? W tym artykule znajdziesz propozycje 5 stacji narciarskich, zrzeszonych pod marką Grupa Pingwina i ukierunkowanych na usługi dla rodzin z dziećmi i grup turystów.

 Źródło: materiały partnera
d2fr3hz

Grupa Pingwina. 5 całorocznych ośrodków narciarsko-rowerowych w różnych regionach kraju

Rodzinne stacje narciarskie z Grupy Pingwina zlokalizowane są w paśmie Beskidów i na Mazurach, a konkretnie:

  • Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju (Beskid Sądecki);
  • Skolnity Ski & Bike w Wiśle (Beskid Śląski);
  • Czarny Groń w Rzykach koło Andrychowa (Beskid Mały);
  • Kasina Ski & Bike w Kasinie Wielkiej (Beskid Wyspowy);
  • Kurza Góra w Kurzętniku koło Nowego Miasta Lubawskiego na Mazurach.

Zimą szaleństwo na stokach narciarskich, a latem na trasach rowerowych 

Dzięki zróżnicowanym położeniu, ośrodki te dostępne są dla turystów z różnych regionów kraju. Warto wiedzieć, że Kurza Góra jest największą stacją narciarską w północnej Polsce. Wszystkie wymienione ośrodki oferują po kilka tras narciarskich o różnym stopniu trudności. Są tu również wypożyczalnie sprzętu, szkółki narciarskie i opieka instruktorów, lodowiska i wiele innych atrakcji. Możesz pójść na spacer ścieżką dydaktyczną prowadzącą do Wieży widokowej (Krynica-Zdrój i Kurzętnik), pojeździć na łyżwach i sankach czy po prostu porzucać się śnieżkami. Na miejscu są też bary i restauracje, a w menu propozycje dedykowane najmłodszym turystom. Co istotne, ośrodki Grupy Pingwina czynne są przez cały rok. Gdy stopnieje śnieg, możesz tam pojeździć rowerem, zabrać dzieci na plac zabaw czy podziwiać panoramę z Wieży widokowej. Prawda, że brzmi ciekawie? Sprawdź szczegóły oferty ośrodków Grupa Pingwina.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Rabaty i bonusy dla dzieci

 Chcesz zachęcić dzieci do zimowych aktywności na świeżym powietrzu? Koniecznie zabierz rodzinę do jednego z ośrodków Grupy Pingwina. Przygotowano tam wyjątkową ofertę dla najmłodszych narciarzy. W zależności od rodzaju karnetu, przewidziano rabaty w wysokości do 50%, ale to nie wszystko! Jeśli rodzic wykupi dla siebie karnet Pingwin Pass, to jego dziecko w wieku do 8 lat otrzyma karnet za symboliczną złotówkę, a w bonusie wejście do zimowych stref dziecięcych. Poza tym w ośrodkach z logo Pingwina bezpieczeństwo początkujących narciarzy jest priorytetem. Oprócz tradycyjnych wyciągów talerzykowych i krzesełkowych, są tu też bezpieczne wyciągi taśmowe, szkółki i przedszkola narciarskie oraz instruktorzy z zapasem cierpliwości, wiedzą i podejściem dydaktycznym. 

d2fr3hz

Okres ferii zimowych to dobry czas na rodzinne wycieczki i wspólną rozrywkę na świeżym powietrzu. Jazda na nartach i desce snowboardowej dostarcza wielu wrażeń i ma korzystny wpływ na zdrowie. Podobnie jest z jazdą na łyżwach czy spacerami po zaśnieżonych alejkach. Zaplanuj rodzinne ferie z Grupą Pingwina i przekonaj dzieci, że sporty zimowe to mnóstwo frajdy.

Więcej na grupapingwina.pl

Artykuł sponsorowany Grupa Pingwina
d2fr3hz
d2fr3hz