Trwa ładowanie...
20-12-2011 14:49

Trzy sposoby płacenia za parkowanie – mobiParking

Stołeczni kierowcy mogą już korzystać z usługi mobiParking, która umożliwia szybkie i wygodne płacenie komórką za postój w strefach płatnego parkowania. Rozwiązanie łączy w jednym systemie wszystkie nowe i dotychczasowe metody płatności: poprzez aplikację mobilną, szybkie kody i SMS.

Trzy sposoby płacenia za parkowanie – mobiParkingŹródło: geektoys.pl
d489k7s
d489k7s

Od początku grudnia mobiParking oferuje w Warszawie wygodną i intuicyjną formę płatności za parkowania przy użyciu telefonu komórkowego. Nowe rozwiązanie łączy w sobie wszystkie działające dotąd w Polsce technologie płatności: aplikację mobilną, szybkie kody oraz SMS.

Z mobiParking mogą korzystać wszyscy posiadacze komórek, bez względu na sieć GSM czy model telefonu. Dotychczasowi użytkownicy SMSParking zostali objęci usługą automatycznie, natomiast wszyscy pozostali po rejestracji, która aktywuje system we wszystkich technologiach jednocześnie. Po dokonaniu rejestracji należy zasilić utworzone konto środkami pieniężnymi oraz zaopatrzyć się i umieścić w pojeździe identyfikator mobiParking. Jest nim specjalna naklejka dostępna w kilkunastu punktach odbioru lub wydruk, którego wzór można znaleźć na stronie internetowej www.mobiparking.pl, w zakładce „Aktywacja”.

W celu rozpoczęcia korzystania z usługi należy wysłać wiadomość SMS o treści A(spacja) na numer 82002. Zarejestrować można się również bezpośrednio z poziomu aplikacji mobilnej. Żeby ją pobrać wystarczy wpisać w przeglądarce internetowej telefonu adres m.mobiparking.pl lub wysyłać wiadomość SMS o treści „MOBI” na nr 82002. Prosta w obsłudze aplikacja działa na telefonach z dostępem do internetu i jest zgodna z systemami Android, BlackBerry, Windows Mobile oraz Java, którą wykorzystują też komórki z systemem Symbian. Wkrótce zostanie udostępniona wersja dla użytkowników iPhone’ów.

Oficjalne wydanie internetowe: www.geektoys.pl

d489k7s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d489k7s