Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
leczenie za granicą
Artykuł Sponsorowany
29-11-2022 14:41
Artykuł sponsorowany

Ubezpieczenie organizacji i pokrycia kosztów za granicą – dlaczego warto je mieć?

Jeśli posiadasz już ubezpieczenie na życie, a wybierasz się w podróż, warto uzupełnić je o ubezpieczenie organizacji i pokrycia kosztów leczenia za granicą. Dzięki temu będziesz mieć gwarancję opieki w razie niespodziewanej choroby lub wypadku wymagającego pomocy medycznej. Zobacz, co jeszcze zyskasz dzięki polisie.

 Źródło: materiały partnera
d3pwx79

Czy ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą jest dla Ciebie?

Z ubezpieczenia organizacji i pokrycia kosztów leczenia za granicą skorzystasz, jeśli posiadasz już ubezpieczenie na życie w Nationale Nederlanden. Polisa sprawdzi się, jeśli rozważasz wyjazd za granicę – niezależnie od tego, czy podróż jest służbowa czy wybierasz się z rodziną na wakacje. Zapewni Ci ona nie tylko pieniądze na leczenie, ale także komfort psychiczny, że w razie potrzeby nie pozostaniesz bez opieki. Choroba często zaskakuje znienacka, a koszty leczenia w obcym kraju są bardzo wysokie. Generuje to stres i wydatki, których można uniknąć. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą jest dla Ciebie, jeśli nie przekraczasz 66. roku życia i cieszysz się dobrym zdrowiem. Umowa zawierana jest na rok, jednak w każdej chwili możesz ją przedłużyć. Jej zakres i cena będzie zależała od Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Pamiętaj, że im szerszy zakres ubezpieczenia, tym większą pomoc otrzymasz. W razie potrzeby ubezpieczyciel sfinansuje koszt Twojego leczenia za granicą oraz po powrocie do kraju nawet do kwoty 2 mln euro. 

Jeśli nie jesteś pewien, jaką polisę wybrać, skonsultuj się z doradcą. Spotkaj się z nim osobiście lub umówić spotkanie online. Wysokość składki ustalana jest zgodnie z obowiązującą taryfą i zależy m.in. od Twojego wieku. Będziesz ją opłacać razem ze składką na ubezpieczenie na życie. 

Co zyskasz dzięki ubezpieczeniu

Ubezpieczenie organizacji i pokrycia kosztów leczenia za granicą od Nationale Nederlanden to polisa, która zapewnia Ci holistyczną opiekę medyczną w podróży. Nie tylko refunduje koszty, ale także zorganizuje leczenie na każdym jego etapie. W ramach polisy masz także:

  • drugą opinie medyczną,
  • pieniądze za każdy dzień pobytu w szpitalu,
  • pieniądze na leki,
  • dalsze leczenie w kraju,
  • dostęp do wirtualnych konsultacji ze specjalistami.

Jeśli otrzymasz diagnozę w kraju, ubezpieczyciel skonsultuje Twój przypadek z zagranicznym specjalistą i na tej podstawie przygotuje drugą opinię medyczną i opracuje optymalny plan leczenia. Otrzymasz także listę szpitali, z których możesz skorzystać. Polisa obejmuje również pokrycie kosztów niemedycznych związanych z leczeniem, takich jak np. podróż i zakwaterowanie – zarówno Twoje, jak i osoby towarzyszącej.

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz rozszerzyć zakres swojego ubezpieczenia, dostosowując je do swojej obecnej sytuacji życiowej. Do wyboru masz m.in. polisę na wypadek pobytu w szpitalu bądź operacji, na wypadek nowotworu, uszkodzenia ciała, poważnego zachorowania bądź choroby dziecka.

Artykuł sponsorowany
d3pwx79
d3pwx79