Trwa ładowanie...

Ujawnili najdziwniejsze zachcianki uczestników Sex Island

W oburzającej zabawie weźmie w tym roku udział 50 osób. Tuż przed rozpoczęciem drugiej edycji kontrowersyjnego "Sex Island" jego organizatorzy zdradzili, co może wydarzyć się podczas wyjazdu i jakie są najśmielsze żądania uczestników.

Share
Ujawnili najdziwniejsze zachcianki uczestników Sex Island
Źródło: East News
d14sf8f

Zasady imprezy budzą oburzenie na całym świecie. Wszystko dlatego, że podczas weekendowego wyjazu, 50 mężczyzn może uprawiać nieskrępowany seks z prostytutkami, pić alkohol i brać narkotyki. Wszystko dziać będzie się na wyspie w Ameryce Południowej. Koszt? 6 tys. dolarów za 3 dni. uczestnicy sami ponoszą koszty podróży.

Imprezę drugi raz zorganizuje 5 mężczyzn, którzy na co dzień prowadzą domy publiczne i kluby go go. To oni ujawnili najdziwniejsze życzenia zeszłorocznych uczestników, zaznaczając, że również w tym roku spodziewają się podobnych sytuacji.

d14sf8f

Musieliśmy zorganizować wiele wyszukanych strojów dla pań, na wypadek, gdyby klienci ujawnili swoje niecodzienne fetysze. Na same stroje wydaliśmy kilka tysięcy dolarów - komentuje jeden z organizatorów Sex Island.

East News
Źródło: East News

Innym "niecodziennym" życzeniem była absolutna nagość. Jeden z gości miał w ten sposób spędzić cały czas na wyjeździe. Choć trudno spodziewać się skrępowania w sytuacji, gdy na jachcie i wyspie przebywa 50 mężczyzn i 100 prostytutek, to faktycznie skok ze spadochronem całkowicie nago można uznać za dość oryginalny.

Organizatorzy odpierają ataki. Oskarżeniom o wykorzystywanie kobiet odpowiadają, mówiąc, że prostytutki i tak by to robiły tylko w innym miejscu. Twierdzą też, że zgłaszają się do nich panie z USA i Europy, które chciałyby pojechać na Sex Island nawet za darmo "byle móc imprezować bez opłat".

d14sf8f

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d14sf8f

Podziel się opinią

Share
d14sf8f
d14sf8f