Trwa ładowanie...
d387ik5
Informacja prasowa

Warszawa - międzynarodowe targi turystyczne World Travel Show

Słyszysz hasło podróż i już jesteś gotowy do drogi? Z każdej wyprawy przywozisz mnóstwo zdjęć i dzielisz się nimi z przyjaciółmi? Interesują cię wszystkie nowości związane z branżą oraz nieszablonowe atrakcje? Idealnie! Spotkajmy się na World Travel Show 14-16 października, podczas największych targów branży turystycznej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa - międzynarodowe targi turystyczne World Travel Show
(materialy prasowe)
d387ik5

Mnóstwo atrakcji to mało powiedziane, u nas każdy znajdzie coś dla siebie! Podróż po targach zaczynamy od strefy krajów i regionów. Na wielu stoiskach będzie można zapoznać się z lokalnymi produktami – napojami i potrawami. Ambasady poszczególnych krajów przygotowały wiele ciekawych wydarzeń, w tym między innymi pokazy kuchni regionalnych Peru, Meksyku czy Grecji. To tylko zachęta, aby lepiej poznać dany region, jego kulturę i historię. Marzy Ci się wyprawa w nieznane? Wstąp do Salonu Travel, gdzie będzie można znaleźć szereg informacji o bazie hotelowej oraz oferty biur podróży czy przewoźników.

Zamiast hotelu wybierasz nocleg w camperze lub przyczepie campingowej i jesteś ciekawy jakie nowości pojawiły się na rynku? Podczas Zlotu Kamperów będzie możliwość sprawdzenia jak naprawdę wygląda życie w podróży oraz porozmawiać z wielbicielami takiej formy wypoczynku. Zajrzyj do Salonu Kamper. Obejrzyj najnowocześniejsze wyposażenie campingowe oraz akcesoria podróżnicze. Zakup nowe przewodniki i mapy ze specjalnymi trasami widokowymi. Na koniec poznaj najlepsze pola campingowe na całym świecie i porozmawiaj z prawdziwymi kamperowcami!

Dla tych, którzy preferują spędzać wolny czas na wodzie, polecamy Warszawski Salon Jachtowy. Tam wystawcy zaprezentują nowatorskie rozwiązania i pokażą ofertę szkółek żeglarskich. Obejrzyj najnowsze jachty, łodzie, skutery oraz sprzęt, przy radosnej muzyce szant. Wieczór zakończymy prestiżową Galą Jachty 2016, którą poprowadzi, dwukrotny medalista olimpijski, Mateusz Kusznierewicz wręczając Championy Jachtingu. Wędkarstwo, myślistwo, łowiectwo to hasła charakteryzujące strefę, do której trzeba wstąpić - Salon Hunting & Fishing.

d387ik5

Targi World Travel Show to weekend wypełniony atrakcjami dla samodzielnych podróżników, ale także rodzin z dziećmi. To wspaniała okazja także do zaplanowania wycieczek grupowych dla firm oraz nawiązania współpracy z wystawcami. Targom będą towarzyszyły pokazy dodatkowe, warsztaty, konkursy, a także pogadanki ze znanymi podróżnikami. Goście będą mieli okazję obejrzeć wystawy fotograficzne niepublikowanych zdjęć Ryszarda Kapuścińskiego, fotografie Marcina Kydryńskiego z podróży do Afryki oraz zdjęcia Aleksandra Doby z samotnej wyprawy przez Atlantyk. Prezentacja Aleksandra Doby zostanie połączona z pierwszą ogólnopolską konferencją prasową w trakcie której będzie można otrzymać autograf od podróżnika. Podczas konferencji będzie można dowiedzieć się, z jakim podróżniczym wyzwaniem przyjdzie mu się zmierzyć.

To nie koniec emocji. Targi World Travel Show odwiedzą także podróżnicy i odkrywcy zaprzyjaźnieni z wydawnictwem „Kontynenty”. Podzielą się oni niesamowitymi historiami i praktycznymi poradami.

Zainspirowany opowieściami już planujesz podróż życia? Dowiedz się od profesjonalistów, jak zrobić dobre zdjęcia z wyprawy! Warsztaty Fotograficzne stworzą możliwość przetestowania najnowszego sprzętu oraz dopytania się o technikę znanych fotoreporterów. Warto zapytać także o technikę robienia zdjęć pod wodą!

Wszystkich miłośników świata podwodnego zainteresuje z pewnością największa branżowa impreza dla nurków w Polsce. Odwiedzający będą mogli spróbować swoich sił w nurkowaniu, w specjalnym akwarium. Przygoda zostanie połączona z wystąpieniem polskiego rekordzisty w nurkowaniu jaskiniowym.

d387ik5

W trakcie World Travel Show odbędzie się I Polski Kongres Pilotażu i Przewodnictwa, który został objęty patronatem PIT-u. W czasie kongresu piloci i przewodnicy wezmą udział w zajęciach prowadzonych przez międzynarodowe zespoły instruktorów i będą mieli możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów przewodnickich. Głównym partnerem merytorycznym wydarzenia jest National Geographic – legendarny magazyn podróżniczy.

Spotkajmy się w Ptak Warsaw Expo, międzynarodowym centrum targowo – kongresowym, w Europie Środkowej, jedynym miejscu, które jest w stanie sprostać oczekiwaniom branży. 500 tys. m kw. powierzchni zewnętrznej, 143 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej i 15 tys. miejsc parkingowych, a wszystko 15 minut od ścisłego centrum Warszawy i 10 minut od Międzynarodowego Portu Lotniczego.

Zapraszamy! worldtravelshow.pl

d387ik5

Podziel się opinią

Share

d387ik5

d387ik5