Trwa ładowanie...
d3fbg55

Wizz Air - promocja z okazji 11. urodzin przewoźnika

Dzisiaj wystartowała promocja linii lotniczych Wizzair z okazji 11-lecia odbycia pierwszego lotu tego przewoźnika. Wystartowała ona pod hasłem "
Tylko dziś co drugie miejsce gratis*! Na wszystkie loty i kierunki".
Ma ona polegać na darmowym bilecie dla drugiego pasażera. Nie oznacza to jednak, że bilet będzie pozbawiony kosztów, ponieważ będzie naliczana opłata manipulacyjna, która wg taryfy przewoźnika wynosi 35 zł za każdy kupiony bilet.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wizz Air - promocja z okazji 11. urodzin przewoźnika
(Tomasz Bidermann - Shutterstock.com)
d3fbg55

Z okazji 11-lecia odbycia pierwszego lotu linii lotniczych Wizz Air, o północy wystartowała promocja tego przewoźnika pod hasłem: "Tylko dziś co drugie miejsce gratis! Na wszystkie loty i kierunki". Polega ona na darmowym bilecie dla drugiego pasażera. Nie oznacza to jednak, że bilet będzie pozbawiony kosztów, ponieważ będzie naliczana opłata manipulacyjna, która wg taryfy przewoźnika wynosi 35 zł za każdy kupiony bilet. Promocja dotyczy rezerwacji dokonanych tylko dzisiaj – 19 maja.

Przykładowa cena biletu lotniczego w trakcie trwania promocji:
Za bilety lotnicze z Warszawy na Maltę w terminie 10-17.06 jeden pasażer zapłaci 658 zł. Jeżeli w przypadku tej samej rezerwacji zostaną kupione bilety dla 2. pasażerów, rachunek wyniesie o 70 zł więcej (opłata manipulacyjna jest naliczana za przelot w każdą stronę), czyli łącznie wydamy 728 zł.

Podstawowe informacje z regulaminu promocji:
Niniejsza promocja obowiązuje tylko 19 maja do godziny 24:00, w przypadku zakupu co najmniej dwóch lub więcej miejsc, na ten sam lot i w ramach tej samej rezerwacji. Co drugi zakupiony bilet będzie bezpłatny. Jedna rezerwacja może obejmować nie więcej niż sześciu pasażerów, co oznacza, że można otrzymać nie więcej niż trzy bezpłatne miejsca na jedną rezerwację. Terminy "gratis" oraz "bezpłatny" oznaczają, iż nie będzie pobierana opłata za przelot - w tym podatki, opłaty obowiązkowe, mały bagaż podręczny (maksymalne wymiary: 42 x 32 x 25 cm), ale wyłączając opłatę manipulacyjną. Duży bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany są dodatkowo płatne. Promocją nie są objęte także inne, dodatkowe usługi, w postaci np. pierwszeństwa wejścia na pokład. Zakupione bilety muszą być użyte razem i nie mogą być anulowane oddzielnie. Ponadto, przewoźnik informuje, że liczba miejsc dostępnych w konkretnej cenie jest ograniczona.

d3fbg55

wg/udm

d3fbg55

Podziel się opinią

Share

d3fbg55

d3fbg55