Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Wpadka Ryanair. Pasażerowie zamiast do Hiszpanii polecieliby na Łotwę

Przez roztargnienie personelu pokładowego Ryanair, dwie rodziny o mały włos przez pomyłkę nie poleciały na wakacje na Łotwę, zamiast do Hiszpanii. Błąd odkryto dopiero na pokładzie, gdy na miejscach wskazanych na bilecie zasiedli właściwi pasażerowie - podał serwis Birminghammail.co.uk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wpadka Ryanair. Pasażerowie zamiast do Hiszpanii polecieliby na Łotwę
(mikelo, Licencja Creative Commons, flickr.com)

Mimo przejścia przez trzy kontrole, personel nie zauważył, że pasażerowie kierują się w złą stronę. Kiedy odkryto fatalną pomyłkę, było już za późno, żeby umieścić rodziny we właściwym samolocie. Oba loty odbywały się bowiem o tej samej godzinie.

- Musieliśmy wziąć taksówkę na lotnisko w Birmingham, za którą zapłaciliśmy 130 funtów (ok. 650 zł). Na następny lot do Almerii czekaliśmy aż 10 godzin! - mówi zbulwersowany Stephen Pritchard, który razem z synem leciał w odwiedziny do matki. - To się w głowie nie mieści, żeby nikt nie zauważył, że źle idziemy.

Jak się okazało, rodziny pomyliły kolejki - na lot do *Almerii *pasażerowie ustawili się przy wejściu numer cztery, natomiast do *Rygi *przy wejściu numer pięć. *Ryanair *przeprosił pasażerów za nieuwagę swoich pracowników i zaoferował im darmowy lot późniejszym samolotem.

MM/at/if

Zobacz na własne oczy, jak wygląda raj na ziemi!

Oto europejska kraina prosto z bajki

Podziel się opinią

Share
Slot