Trwa ładowanie...
d22t0oe

Wygraj wycieczkę do Wiednia

Masz ochotę na wyjazd do Austrii? Marzysz, by zobaczyć Wiedeń? Teraz masz niepowtarzalną okazję, by zrobić to zupełnie darmo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wygraj wycieczkę do Wiednia
(catalineremia - Fotolia.com)
d22t0oe

W dniach od 16 do 18 maja 2014 r. Biuro Promocji Wiednia organizuje konkurs „Wiedeń. Teraz albo nigdy“, w którym można wygrać ekskluzywną podróż do Wiednia. Oprócz przelotu klasą biznes na pokładzie Austrian Airlines wygrana obejmuje również wstęp na jedną z największych na świecie imprez charytatywnych – Life Ball, nocleg w komnatach Schönbrunnu, zwiedzanie Wiednia, a także mnóstwo innych atrakcji o charakterze VIP.

Aby wygrać ekskluzywną podróż do Wiednia należy przyjść na Skwer Hoovera na Krakowskim Przedmieściu w terminie 16-18 maja, gdzie zostanie ustawiona specjalna wiedeńska kostka multimedialna oraz zarejestrować się na stronie now.vienna.info. Po rejestracji każdy uczestnik konkursu otrzyma kod konkursowy i informacje o atrakcjach, których kulminacją będzie losowanie zwycięzcy.

Wielki Finał odbędzie się w niedzielę 18 maja 2014 r. o godz.17:00 na Skwerze Hoovera. Aby odebrać nagrodę, koniecznie trzeba być na miejscu podczas losowania! Szczęśliwy zwycięzca już kilka dni od momentu ogłoszenia wyników odleci wraz z wybraną przez siebie osobą towarzyszącą do Wiednia.

d22t0oe

„Wiedeń. Teraz albo nigdy“ – główne atrakcje podróży do Wiednia (27.05.–01.06.2014 r.): ♦ lot w obie strony na pokładzie Austrian Airlines w klasie biznes,
♦ zwiedzanie pałacu Schönbrunn z osobistym przewodnikiem, powitalny koktajl, cesarski obiad i nocleg w apartamencie sieci hotelowej Austria Trend w pałacu Schönbrunn,
♦ możliwość zajrzenia za kulisy Opery Wiedeńskiej,
♦ wejście z przewodnikiem na dach wiedeńskiego Muzeum Historii Naturalnej,
♦ spacer po wiedeńskiej winnicy, w tym degustacja wina i piknik,
♦ dobór kostiumu i stylizacja przed Life Ballem 2014,
♦ udział w Life Ballu 2014, na który goście wchodzą po czerwonym dywanie.

Przedsmak bogactwa wiedeńskich atrakcji doświadczą mieszkańcy Warszawy w dniach poprzedzających losowanie tj. w terminie od 16 do 18 maja. Przy specjalnej wiedeńskiej kostce multimedialnej na Skwerze Hoovera będzie można wygrać nagrody dodatkowe np. pamiątki i upominki związane ze stolicą Austrii. Ponadto nauczyciele tańca wprowadzą wszystkich chętnych w tajniki walca wiedeńskiego, a mobilna kawiarnia zapewni degustację kawy prosto z naddunajskiej metropolii. Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są na stronie now.vienna.info.

Life Ball (www.lifeball.org), jedna z największych na świecie imprez charytatywnych poświęconych walce z AIDS, łączy tradycję wiedeńskich balów ze współczesnym stylem życia i globalnym problemem humanitarnym. Hasło XXII edycji balu, który odbędzie się 31 maja 2014 roku, to „Ogród Rozkoszy“. W otwartym pod koniec kwietnia 2014 roku apartamencie sieci hoteli Austria Trend w pałacu Schönbrunn (www.thesuite.at) – byłej letniej rezydencji Habsburgów – można delektować się cesarskim przepychem na 167 m kw., a także niezapomnianym widokiem na pałacowy park z glorietą i fontanną Neptuna.

Biuro Promocji Wiednia organizuje akcję we współpracy z liniami lotniczymi Austrian Airlines (www.austrian.com), siecią hoteli Austria Trend (www.austria-trend.at) oraz komitetem Life Ballu (www.lifeball.org).

Informacje oraz formularz rejestracji dla osób chcących wziąć udział w konkursie dostępne są na stronie now.vienna.info.

Źródło: Informacja prasowa Biura Promocji Wiednia

d22t0oe

Podziel się opinią

Share
d22t0oe
d22t0oe