Trwa ładowanie...
12-05-2014 12:13

Wygraj wycieczkę do Wiednia

Masz ochotę na wyjazd do Austrii? Marzysz, by zobaczyć Wiedeń? Teraz masz niepowtarzalną okazję, by zrobić to zupełnie darmo.

Wygraj wycieczkę do WiedniaŹródło: catalineremia - Fotolia.com
d375fae
d375fae

W dniach od 16 do 18 maja 2014 r. Biuro Promocji Wiednia organizuje konkurs „Wiedeń. Teraz albo nigdy“, w którym można wygrać ekskluzywną podróż do Wiednia. Oprócz przelotu klasą biznes na pokładzie Austrian Airlines wygrana obejmuje również wstęp na jedną z największych na świecie imprez charytatywnych – Life Ball, nocleg w komnatach Schönbrunnu, zwiedzanie Wiednia, a także mnóstwo innych atrakcji o charakterze VIP.

Aby wygrać ekskluzywną podróż do Wiednia należy przyjść na Skwer Hoovera na Krakowskim Przedmieściu w terminie 16-18 maja, gdzie zostanie ustawiona specjalna wiedeńska kostka multimedialna oraz zarejestrować się na stronie now.vienna.info. Po rejestracji każdy uczestnik konkursu otrzyma kod konkursowy i informacje o atrakcjach, których kulminacją będzie losowanie zwycięzcy.

Wielki Finał odbędzie się w niedzielę 18 maja 2014 r. o godz.17:00 na Skwerze Hoovera. Aby odebrać nagrodę, koniecznie trzeba być na miejscu podczas losowania! Szczęśliwy zwycięzca już kilka dni od momentu ogłoszenia wyników odleci wraz z wybraną przez siebie osobą towarzyszącą do Wiednia.

d375fae

„Wiedeń. Teraz albo nigdy“ – główne atrakcje podróży do Wiednia (27.05.–01.06.2014 r.): ♦ lot w obie strony na pokładzie Austrian Airlines w klasie biznes,
♦ zwiedzanie pałacu Schönbrunn z osobistym przewodnikiem, powitalny koktajl, cesarski obiad i nocleg w apartamencie sieci hotelowej Austria Trend w pałacu Schönbrunn,
♦ możliwość zajrzenia za kulisy Opery Wiedeńskiej,
♦ wejście z przewodnikiem na dach wiedeńskiego Muzeum Historii Naturalnej,
♦ spacer po wiedeńskiej winnicy, w tym degustacja wina i piknik,
♦ dobór kostiumu i stylizacja przed Life Ballem 2014,
♦ udział w Life Ballu 2014, na który goście wchodzą po czerwonym dywanie.

Przedsmak bogactwa wiedeńskich atrakcji doświadczą mieszkańcy Warszawy w dniach poprzedzających losowanie tj. w terminie od 16 do 18 maja. Przy specjalnej wiedeńskiej kostce multimedialnej na Skwerze Hoovera będzie można wygrać nagrody dodatkowe np. pamiątki i upominki związane ze stolicą Austrii. Ponadto nauczyciele tańca wprowadzą wszystkich chętnych w tajniki walca wiedeńskiego, a mobilna kawiarnia zapewni degustację kawy prosto z naddunajskiej metropolii. Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są na stronie now.vienna.info.

Life Ball (www.lifeball.org), jedna z największych na świecie imprez charytatywnych poświęconych walce z AIDS, łączy tradycję wiedeńskich balów ze współczesnym stylem życia i globalnym problemem humanitarnym. Hasło XXII edycji balu, który odbędzie się 31 maja 2014 roku, to „Ogród Rozkoszy“. W otwartym pod koniec kwietnia 2014 roku apartamencie sieci hoteli Austria Trend w pałacu Schönbrunn (www.thesuite.at) – byłej letniej rezydencji Habsburgów – można delektować się cesarskim przepychem na 167 m kw., a także niezapomnianym widokiem na pałacowy park z glorietą i fontanną Neptuna.

Biuro Promocji Wiednia organizuje akcję we współpracy z liniami lotniczymi Austrian Airlines (www.austrian.com), siecią hoteli Austria Trend (www.austria-trend.at) oraz komitetem Life Ballu (www.lifeball.org).

Informacje oraz formularz rejestracji dla osób chcących wziąć udział w konkursie dostępne są na stronie now.vienna.info.

Źródło: Informacja prasowa Biura Promocji Wiednia

d375fae
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d375fae