Trwa ładowanie...

Wypił kilka drinków za dużo i postanowił pożyczyć od Danii Grenlandię. Dostał oficjalną odpowiedź

Często powroty z imprez kończą się szalonymi pomysłami, ale o czymś tak odważnym jeszcze nie słyszeliśmy. Amerykanin stwierdził, że Grenlandia jest tak bezużyteczna, że mógłby ją sobie pożyczyć.

Share
Wypił kilka drinków za dużo i postanowił pożyczyć od Danii Grenlandię. Dostał oficjalną odpowiedź
Źródło: Facebook.com
d4gokqo

Na jego prośbę odpowiedział przedstawiciel duńskiego rządu. List pochodził, dokładniej rzecz biorąc, z ministerstwa spraw zagranicznych Danii. Co prawda na wypożyczenie Grenlandii nie mógł się zgodzić, ale zaproponował 23-letniemu Joeowi coś innego. W mailu wysłanym do Amerykanina napisał, że szkoła na Grenlandii poszukuje nauczyciela języka angielskiego i że ten powinien zaaplikować.

Podoba nam się, że marzysz o wielkich rzeczach. Nigdy nie wiadomo, czy któregoś dnia jedno z takich marzeń się nie spełni. Jednak jeśli chodzi o oddanie ci Grenlandii, musimy odmówić. To nie jest możliwe, ale dziękujemy, że zapytałeś. Może zacznij od mniejszych rzeczy - brzmiała odpowiedź ministerstwa.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Joe bardzo się dziwił, gdy dostał odpowiedź na maila wysłanego pod wpływem alkoholu. Jak sam opowiada, zrobił to ok. 4 nad ranem po powrocie z imprezy. Nie do końca pamięta, dlaczego wybrał akurat Grenlandię i dlaczego zdecydował się napisać oficjalnego maila do rządu Danii. Jednak największe zdziwienie przyszło właśnie, gdy na skrzynce mailowej pojawiła się odpowiedź.

d4gokqo

Joe podzielił się swoją historią w sieci. Tylko na Reddicie uzyskał 10 tys. pozytywnych ocen. Na Facebooku Amerykanin również może cieszyć się ogromną sławą. Post z odpowiedzą duńskiego ministerstwa udostępniono ponad 100 tys. razy i "polubiono" ponad 250 tys. razy. Trudno się dziwić, przecież nie codziennie pijacki wybryk kończy się oficjalnym mailem od oficjeli.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Grenlandia to autonomiczne terytorium zależne od Danii. Ta największa wyspa świata, nie będąca równocześnie kontynentem, jest w 81 proc. pokryta lodem. Od 1985 r. Grenlandia nie jest członkiem Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także: List z Titanica

d4gokqo

Podziel się opinią

Share
d4gokqo
d4gokqo