Trwa ładowanie...

Zamień smartfona w sportową kamerę

GoPro robi naprawdę świetne kamery. Jednak jeśli twój portfel świeci pustkami, bo właśnie kupiłeś sobie iPhone'a i wcale nie masz zamiaru wydawać ponad tysiąca złotych na porządną kamerę sportową, ten gadżet jest dla ciebie.
Share
Zamień smartfona w sportową kamerę
Źródło: stuff/materiały prasowe
d1o8vif

*Hitcase *wprowadziło do swojej oferty nowe gadżety dla spragnionych mocnych wrażeń. Pozwolą one zmienić twojego smartfona w kamerę sportową z prawdziwego zdarzenia. Ale spokojnie, jeśli obawiasz się, że uszkodzisz swojego kruchego iPhone'a, nic takiego nie powinno mieć miejsca. Specjalna obudowa powinna ochronić go przed ostrą jazdą bez trzymanki i skutkami nawet poważnej kraksy.

Hitcase to lekka obudowa na iPhone. Pasuje do modelu 4 i 4S. Została wykonana z poliwęglanu więc powinna wytrzymać naprawdę wiele. Dzięki niej, twój zwykły telefon zmieni się w prawdziwego superbohatera. Pokrowiec zapewnia wodoszczelność przy zanurzeniu na głębokość do 10 m. Ponadto chroni przed kurzem i wstrząsami, apecjalny panel sprawia, że z ekranu dotykowego można korzystać nawet, gdy telefon jest zamknięty w szczelnej obudowie.

Jeśli zamierzasz kupić Hitcase, szykuj 90 dolarów. Dostępna jest także wersja z szerokokątnym obiektywem w cenie 130 dolarów. Pokrowiec do iPhone'a 5 jest w przygotowaniu. Można dokupić też specjalne uchwyty, które umożliwią zamontowanie kamery tam gdzie tylko będziesz chciał.

Czytaj w TechTrendy.pl: Koniec z wkładaniem kart do bankomatów?

d1o8vif

Podziel się opinią

Share
d1o8vif
d1o8vif