ycipk-3zkd2h

Zmagania niedźwiadka hitem sieci. "Najlepsza lekcja rodzicielstwa"

Na nagraniu widać niedźwiadka usiłującego wspiąć się po stromym, oblodzonym klifie. Podczas gdy maluch raz za razem się zsuwa, jego matka tylko przygląda się zmaganiom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmagania niedźwiadka hitem sieci. "Najlepsza lekcja rodzicielstwa"
(Youtube.com, Fot: ViralHog)
ycipk-3zkd2h

Film został udostępniony w mediach społecznościowych miliony razy. Wielu internautów zachwyca się determinacją niedźwiadka i opisuje materiał jako "doskonałą poniedziałkową motywację". Miliarder Anand Mahindra napisał na Twitterze, że matka pozwalająca, by jej młode "postarało się bardziej" daje "najlepszą lekcję rodzicielstwa".

Nagranie wywołało też kontrowersje. Roznieciła je Ziya Tong, osobowość telewizyjna i członek Royal Canadian Geographical Society, która podzieliła się nim jako pierwsza. Prezenterka uznała, że film nagrany w obwodzie magadańskim w Rosji stanowi książkowy przykład niewłaściwego używania dronów. Zdaniem jej i wielu internautów niedźwiedzie usiłują uciec przed urządzeniem.

Dorosłe zwierzę jest wystarczająco silne, by wspiąć się na szczyt. Maluch radzi sobie o wiele gorzej. W pewnym momencie prawie dociera do celu. Matka wyciąga do niego łapy, jednak efekt jest odwrotny do zamierzonego. Niedźwiadek spada niżej niż wcześniej. Nie traci jednak determinacji. W końcu znajduje drogę wydeptaną już przez matkę i udaje mu się do niej dołączyć.

ycipk-3zkd2h

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Gonił ich niedźwiedź. Nagranie z kamerki

ycipk-3zkd2h
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3zkd2h

ycipk-3zkd2h
ycipk-3zkd2h