Trwa ładowanie...
10-04-2012 16:13

Zorganizuj konferencję

Szwedzka firma Konftel zaprezentowała przystawki audiokonferencyjne Konftel 55 i Konftel 55W. Dzięki tym urządzeniom firmy mogą organizować zdalne spotkania wewnętrzne w organizacji i prowadzić konferencje z partnerami biznesowymi.

Zorganizuj konferencjęŹródło: www.geektoys.pl
d48njga
d48njga

Kompaktowe przystawki, które w drugim kwartale roku dostępne będą na naszym rynku w dystrybucji KONTEL-TELECOM, Generalnego Importera marki Konftel w Polsce, pozwalają na prowadzenie rozmów przez internet, telefon stacjonarny i GSM.

Za pomocą wysokiej rozdzielczości wyświetlacza LCD z ekranem dotykowym można w prosty sposób wybrać rodzaj połączenia. Dzięki przystawkom Konftel możliwe jest przeprowadzenie konferencji online za pośrednictwem komunikatorów internetowych takich jak Skype czy Microsoft Lync, a także z telefonu stacjonarnego lub GSM, albo tabletu. Bluetooth® w Konftel 55W pozwala na uzyskanie całkowitej bezprzewodowej wolności w komunikacji.

Aby zorganizować spotkanie większej grupy osób wystarczy tylko podłączyć przystawkę w gabinecie, sali konferencyjnej lub innym miejscu, gdzie jest potrzebna.. W większym pomieszczeniu można użyć Konftel 55W z dodatkowymi mikrofonami. Technologia Konftel OmniSound® HD, na której bazują urządzenia z serii Konftel 55, zapewnia doskonałe brzmienie. Przystawki konferencyjne pozwalają także na nagrywanie rozmów i interview na karcie pamięci SDHC. Posiadają gniazdo do podłączenia zestawu słuchawkowego, np. Plantronics, do przeprowadzenia prywatnej rozmowy.

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.geektoys.pl

d48njga
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48njga