Trwa ładowanie...
d43reil
porady
06-09-2007 18:00

Atlas samochodowy Polski MARCO POLO

Na 384 stronach oprócz szczegółowych map Polski, w atlasie znalazły się plany i tabele odległości w Polsce i Europie. Do dyspozycji użytkowników jest aż 65 map przejazdów przez większe miasta w Polsce.

d43reil
d43reil
(fot. WP)
Źródło: (fot. WP)

_ Wydawnictwo Pascal wprowadziło na rynek \"Atlas samochodowy Polski\" w skali 1: 200 000. To najnowsza edycja cieszącego się uznaniem kierowców zbioru map drogowych, która jest pomocą zarówno dla „świeżo upieczonych\" kierowców jak i dla \"weteranów dróg\". Na mapach zaznaczono atrakcje turystyczne oraz szlaki krajobrazowe. _

Aktualny i szczegółowy atlas samochodowy w praktycznej skali 1:200 000 (1 cm=2 km) jest w pełni dostosowany do potrzeb podróżujących samochodem. Zawiera zaktualizowane i przejrzyste mapy oraz plany miast. Spiralna oprawa dodatkowo podnosi jego funkcjonalność.

Na 384 stronach oprócz szczegółowych map Polski, w atlasie znalazły się plany i tabele odległości w Polsce i Europie, informacje o przejściach granicznych, dane teleadresowe pomocy drogowej we wszystkich województwach, objaśnienia znaków drogowych, ogólne zasady kontroli pojazdów oraz inne przydatne kierowcy informacje.

Do dyspozycji użytkowników jest aż 65 map przejazdów przez większe miasta w Polsce (np.: Biała Podlaska, Bielsko-Biała, Bytom, Jelenia Góra, Katowice, Kraków, Łódź, Piła, Poznań, Suwałki, Toruń, Warszawa, Zakopane). Wyszukiwanie ułatwia skorowidz nazw miejscowości. Atlas jest pomocą dla \"świeżo upieczonych\" kierowców jak i dla \"weteranów dróg\".

_ Atlas samochodowy Polski Cena: ok. 50 zł Wydawnictwo: Pascal Seria: MARCO POLO _

d43reil
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43reil