Trwa ładowanie...

Dzieci do 10 lat gratis

Region wypoczynkowy Savognin od sezonu zimowego 2011/2012 jest jeszcze bardziej przyjazny dzieciom. Bezpłatne kolejki górskie i wypożyczanie nart dla dzieci do lat 10.

Dzieci do 10 lat gratisFot: Skiinfo
d40epbq
d40epbq

NOWOŚĆ – dzieci do lat 10 jeżdżą bezpłatnie

Czy to skipass czterogodzinny, dzienny lub sezonowy – wszystkie dzieci do lat 10 otrzymają gratisowy bilet na kolejki górskie Savognin. W ten sposób właściciele kolejek i wyciągów w Savognin wyraźnie podkreślają, że są one przyjazne dzieciom i rodzinom.

Najłatwiejszy jest pierwszy krok

W raju dziecięcym w La Nars dzieci od 21 roku podczas zabawy uczą się pierwszych kroków na nartach. Pod profesjonalną opieką instruktora maluchy zaczynają swoją przygodę w Swiss Snow Kids Village w La Nars. Czerwone od zimna nosy rozgrzewają się potem podczas wspólnego obiadu. Zabawa jest gwarantowana. W każdy piątek organizowany jest wyścig z medalami dla wszystkich uczestników. Raj dziecięcy w La Nars oferuje zadaszony, magiczny dywan o długości 170 m, park kolejowy i magiczny, karuzelę i nie tylko. Położony jest przy wyjeździe z wioski Savognin. Rodzice lub dziadkowie w międzyczasie mogą spokojnie spacerować i od czasu do czasu sprawdzać, czego dzieci już się nauczyły. Zajęcia testowe od 21 roku w każdą niedzielę od godz. 14:30. Rejestracja do niedzieli, godz. 12:00. Opłata za dziecko 20 CHF/16 EURO.

Zabawa zimowa w Savognin i w Bivio

80 km ekstra szerokich niebieskich i czerwonych tras zjazdowych położonych pomiędzy 1200 i 2713 m n.p.m. czeka na Ciebie w Savognin. 12 km naśnieżanych tras o różnicy wysokości 1500 m gwarantuje śnieg od szczytu do doliny. Doskonale przygotowane trasy, w większości przypadków w kierunku spadu, należą do najładniejszych i najbardziej atrakcyjnych w całym regionie alpejskim. Wspaniałą zabawę zimową gwarantuje też Bivio, które posiada 30 km tras położonych na wysokości 1769 - 2560 m. Ten uroczy teren narciarski to tip dla wtajemniczonych i prawdziwy raj na wycieczki.

Hit dla rodzin, zima 2011/12
• 7 noclegów w apartamencie
• skipass
• bezpłatne przejazdy w autobusie pocztowym w całej dolinie
• skibus w Savognin

d40epbq

Nie są wliczone: sprzątanie końcowe, pościel, opłata miejscowa

Od 990 CHF dla dwóch dorosłych i dwojga dzieci (8-12 lat) w apartamencie (2 1 pokoju) w Savognin.

[

SKI INFO
SKI INFO

]( http://www.skiinfo.pl )

d40epbq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40epbq