Przez lata nie było jej na mapach. Wieś, która "istnieje" 33 lata
Dokładnie 33 lata temu z tego ściśle strzeżonego garnizonu w Lubuskiem odjechał ostatni stacjonujący tu radziecki żołnierz. Było to 5 maja 1993 r. Do tego czasu niewiele osób słyszało o tym tajemniczym miejscu ukrytym wśród lasów. Poznajcie Kęszycę Leśną koło Międzyrzecza.