Trwa ładowanie...

GPS od Epsona - lekki jak piórko

Być może masz w swoim telefonie nawigację, ale bądźmy szczerzy - żadna słuchawka nie będzie tak wygodna jak profesjonalny GPS. Zwłaszcza, jeśli GPS waży tyle, co nic.

GPS od Epsona - lekki jak piórkoŹródło: Stuff/materiały prasowe
d7en0gt
d7en0gt

Wielozadaniowe gadżety może i są świetne, ale nie sprawdzą się z ekstremalnych warunkach. Codzienne wyprawy z Samsungiem Galaxy Note są przyjemnością, lecz gdybyś miał z nim codziennie biegać, albo ciebie, albo jego, prędzej czy później trafiłby szlag. Do profesjonalnych zadań dobrze używać zawodowego sprzętu, jak np. superlekki GPS zegarkowy od Epsona.

Firma, którą do tej pory kojarzyłeś z drukarkami i projektorami, postawiła przed sobą nie lada wyzwanie: chce wyprodukować cienki GPS, który ważyłby 50 g, śledziłby twoje położenie nawet przez 12 godzin bez ładowania i byłby wodoodporny do głębokości 50 metrów. Brzmi jak bajka? A jednak, firma podjęła prace nad projektem i już niedługo może zaprezentować swój pierwszy zegarkowy GPS.

Epson nie chce jednak stworzyć taniej chińskiej zabawki, lecz w pełni profesjonalny sprzęt. Jak wynika z pierwszych zapowiedzi, zegarek ma o wiele dokładniej wyznaczać położenie niż konkurencyjne produkty Garmina. To dość śmiałe słowa, liczymy jednak, że na słowach się nie skończy. Gdy Epson ujawni specyfikację urządzenia i da nam je do testów - od razu cię o tym poinformujemy. Szykuje nam się niezły sportowy gadżet, którego nie powstydziłby się agent Jej Królewskiej Mości.

Zobacz w TechTrendy.pl: Najmądrzejsze słuchawki świata

d7en0gt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7en0gt