Trwa ładowanie...
27-02-2013 16:25

HX-A100 – kamera dla aktywnych

Kamera do noszenia Panasonic HX-A100 zapewnia swobodę rąk oraz umożliwia łatwe rejestrowanie i udostępnianie nagrań z codziennych przygód.

HX-A100 – kamera dla aktywnychŹródło: www.geektoys.pl
d40g8gu
d40g8gu

Kompaktowe wymiary i niewielka waga kamery A100 powodują, że jej noszenie nie zmniejsza komfortu użytkownika, a dzięki zastosowaniu dołączonego zaczepu na ucho nie trzeba korzystać z kasku. Osoby wolące zamocować urządzenie na kasku lub plecaku mogą skorzystać z opcjonalnego uniwersalnego uchwytu montażowego. Ponadto kamera jest wodoszczelna, co zapewnia większą swobodę nagrywania w sytuacjach, gdy urządzenie może ulec zamoczeniu.

Kolejną cechą kamery jest wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia transmitowanie obrazu na żywo w trakcie nagrywania w trybie Full HD. Ułatwia on również przesyłanie nagranych obrazów do serwisów społecznościowych przy użyciu urządzenia przenośnego lub tabletu.

Za sprawą szeregu elementów i technologii, takich jak obiektyw o jasności F2,5, przetwornik BSI oraz zaawansowany procesor obrazu LSI, to niewielkie urządzenie rejestruje wyraźny obraz o bardzo niskim poziomie szumu — zarówno w silnym, jak i w słabym oświetleniu. Ogranicza również skutki błędów użytkownika dzięki zastosowaniu stabilizatora obrazu eliminującego rozmycia, a także funkcji ujęcia poziomego (Level Shot)
, która automatycznie koryguje przechylenia obrazu.

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.geektoys.pl

d40g8gu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40g8gu