Trwa ładowanie...

Innvisio – prezentacja w trzech wymiarach

Decyzje zakupowe coraz częściej zapadają przed ekranem komputera. Warto więc zadbać o jak najlepszą prezentację produktów dostępnych w Internecie. Pomysł na to mają twórcy serwisu Innvisio.com – pierwszej na świecie bazy trójwymiarowych wizualizacji sprzętów elektronicznych.

Share
Innvisio – prezentacja w trzech wymiarach
Źródło: www.geektoys.pl
d3nl0uw

Technologia na dobre wkroczyła do naszego codziennego życia. Według badania przeprowadzonego przez firmy Fleishman-Hillard i Harris Interactive, Internet staje się najważniejszym miejscem podejmowania decyzji zakupowych. W związku z tym warto zadbać, aby prezentacje produktów były na jak najwyższym poziomie.

Portal Innvisio.com to baza wizualizacji produktów największych producentów z branży fotograficznej, telekomunikacyjnej, AGD czy RTV. Model biznesowy serwisu opiera się na tworzeniu i udostępnianiu wizualizacji dostarczanych przez producentów i dystrybutorów sprzętu. Co ważne, producent nie ponosi żadnych kosztów związanych z przygotowaniem wizualizacji.

d3nl0uw

Gotowe pliki mogą być również bezpłatnie przeglądane na stronie internetowej. Dzięki integracji z porównywarką cenową Nokaut.pl możliwe jest przeglądanie aktualnych ofert na produkty dostępne w polskich sklepach internetowych. Z kolei na anglojęzycznej i niemieckojęzycznej części portalu przeglądu cen możemy dokonać dzięki współpracy Innvisio.com z Amazon.com, Amazon.de oraz Amazon.co.uk.

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.geektoys.pl

d3nl0uw

Podziel się opinią

Share
d3nl0uw
d3nl0uw