Trwa ładowanie...
d1fshi4

Karnawał w Nicei

Już za kilka miesięcy, na przełomie lutego i marca, odbędzie sie kolejna edycja największej imprezy zimowej na Lazurowym Wybrzeżu – karnawał w Nice

d1fshi4
d1fshi4

Już za kilka miesięcy, na przełomie lutego i marca, odbędzie sie kolejna edycja największej imprezy zimowej na Lazurowym Wybrzeżu – karnawał w Nicei.

Pszyszłoroczne wydanie karnawału odbędzie się w dniach 15 lutego – 6 marca pod hasłem – Król pięciu kontynentów, oczywiście wierny swoim ideom wszechstronności i gościnności. Wydarzenie to samo w sobie jest idealnym powodem do wybrania się na Lazurowe Wybrzeże. Corocznie odwiedza go ponad milion zwiedzających z całego świata.

Przyszłoroczną nowością karnawału jest to, iż Biuro Turystyki i Kongresów w Nicei *skoordynowało swój projekt wraz z miastami *Menton i Mandelieu i tamtejszymi festiwalami. W związku z tym, pszyszłoroczny program jest nieco zmodyfikowany. Ale dzięki temu, możemy uczetniczyć w 3 imprezach jednocześnie: karnawale w Nicei, Święcie Cytryny w Menton (16 luty - 6 marca) oraz Święcie Mimozy w Mandelieu (17-26 luty).

Zapraszamy do zabawy!

Wszystkie informacje na: www.nicecarnaval.com

d1fshi4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fshi4