Trwa ładowanie...

Męskie świecidełko

Nu-Flare nie tylko daje mocne światło, ale można ją też wykorzystać jako oświetlenie awaryjne (sygnał SOS może być nadawany przez 18 godzin).

Męskie świecidełkoŹródło: www.geektoys.pl
d3ybr6x
d3ybr6x

Dodatkowe źródło światła przyda się wszędzie: zarówno w domu, gdy zabraknie prądu lub coś wpadnie pod łóżko, jak i w warsztacie, piwnicy czy po zmroku na parkingu. MacTronic Nu-Flare, latarka z tzw. kategorii EDC (every day carry – codziennego użytku) świetnie nadaje się na towarzysza wszelkich męskich „wojaży”.

Dzięki zastosowaniu diody CREE Q2 latarka generuje światło o jasności 120 lumenów. Nu-Flare została wyposażona w możliwość płynnej regulacji mocy światła w zakresie od 100% do 10% oraz SOS, kontrolę mocy światła umożliwia włącznik z tyłu latarki (przytrzymujemy aż do uzyskania odpowiedniej jasności). Dodatkową funkcją jest 4-krotny focus umożliwiający regulację promieni wiązki światła.

Obudowa MacTronic Nu-Flare została wykonana z aluminium lotniczego i została dodatkowo uszczelniona (IP X4) dzięki czemu działa w trybie zanurzenia. Latarka pomimo dużej wytrzymałości nie jest ciężka (zaledwie 142 g) i pozostaje wygodna w codziennej eksploatacji. Przycisk włącznika został osłonięty kołnierzem obudowy co powoduje, że Nu-Flare nie wyłączy się sama w kieszeni w trakcie ruchu, a dzięki tak przemyślanej konstrukcji można ją postawić używając również w trybie „świeczki”.

Model zasilany jest bateriami R03/AAA (które są dołączone do kompletu) lub akumulatorkami CR123. W zestawie znajduje się także krótka smycz na rękę. Cena MacTronic Nu-Flare to ok. 130 zł

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.geektoys.pl

d3ybr6x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ybr6x