Trwa ładowanie...
lornetka
18-05-2012 14:50

Miej wszystko na oku

Lornetka Granite ma optykę ze szkła ED i pryzmat BAK-4 z wieloma powłokami, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość i ostrość obrazu podczas obserwacji dzikiej przyrody, zabytków czy podniebnych akrobacji lotniczych.

Miej wszystko na okuŹródło: www.geektoys.pl
d1sdj18
d1sdj18

Lornetka została wykonana ze stopu magnezu, co zapewnia płynną obsługę i dobry chwyt – urządzenie może być trzymane w jednej ręce. Pokrętło ostrości, pierścień dioptrii i regulowane okulary pozwalają na bardzo precyzyjne ustawienie parametrów lornetki. Korpus magnezowy jest nie tylko lżejszy od aluminium, ale charakteryzuje się również większą twardością. Urządzenie jest też odporne na działanie czynników atmosferycznych – mgły, wody. Dlatego lornetka może być wykorzystana w niemal każdych warunkach.

Lornetka może być noszona na specjalnej uprzęży. Zakłada się ją podobnie jak szelki na kaburę do pistoletu używane przez służby specjalne. Uprząż odciąża kark ponieważ ciężar lornetki nie jest skoncentrowany w jednym miejscu, tylko równomiernie rozłożony. Hama oferuje lornetkę Granite w dwóch wersjach, oferujących 8 i 10-krotne powiększenie.

Cena: 1999 zł

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.geektoys.pl

d1sdj18
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sdj18