Trwa ładowanie...

MotoACTV - dzięki temu schudniesz?

Są wśród nas tacy, którzy wierzą, że osiągnięcie idealnej sylwetki zależy od akcesoriów. Można ich poznać po walającej się w kącie bieżni, stepperze, ciężarkach i innych zakurzonych gadżetach. Oraz trzymaniu wagi. Oto kolejne, mobilne rozwiązanie, które może być dla nich ostatnią (i znów płonną) nadzieją.

MotoACTV - dzięki temu schudniesz?Źródło: gizmodo.pl
d1oge8p
d1oge8p

MotoACTV Motoroli to niewielki odtwarzacz *MP3 *wzbogacony o funkcje mające pomóc w ćwiczeniach. Łudząco podobny do iPoda Nano MotoACTV zapisuje, jaką odległość przebiegliśmy, czuwa nad pulsem i motywuje muzyką oraz głosem trenera fitness.

Urządzenie ma ekran dotykowy o przekątnej 1,6 cala schowany za Gorilla Glass i dostosowujący się do natężenia oświetlenia. I ekran, i obudowa nie ulękną się ani potu, ani zadrapań.

Korzystając z technologii GPS AccuSense, MotoACTV liczy, ile kroków przebył użytkownik. Rytm pracy serca monitoruje nie opaska na piersi, tylko słuchawki - bezprzewodowe SF700 za 150 dolarów i przewodowe SF500 za 100 dolarów. Za pomocą łączności Bluetooth urządzenie można połączyć ze smartfonem z Androidem. ACTV nie obsłuży połączeń, ale już z odczytaniem smsa nie będzie miał kłopotów.

Gadżet zapamiętuje "najbardziej motywujące do ćwiczeń" piosenki z playlisty, czyli utwory, przy których nasze tętno było najwyższe. Zagra je na początku kolejnej sesji fitness. A gdy wgrane utwory nam się znudzą, pozostaje włączyć radio FM.

d1oge8p

Wysiłek jest skrupulatnie rejestrowany. Pod koniec każdego dnia dane z MotoACTV należy przesłać na komputer, który załaduje je na stronę internetową ACTV. Prędko dowiemy się, czy dziś byliśmy aktywni, czy leniwi.

Po jednym ładowaniu urządzenie powinno działać 10 godzin podczas ćwiczeń np. na siłowni, a na dworze, gdy cały czas włączony jest GPS - co najmniej 5 godzin.

MotoACTV w listopadzie pojawi się w sprzedaży w USA w cenie 249 dolarów za wersję 8GB i 299 dolarów za 16GB. [MotoACTV]

Wydanie internetowe: www.gizmodo.pl

d1oge8p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oge8p