Trwa ładowanie...
d4hcbjx
polska

Nowy hit - polisa na wypadek zamachu

Zwiększyło się zainteresowanie ubezpieczeniami, które zabezpieczają przed skutkami zamachów - czytamy w "Dzienniku". Towarzystwa ubezpieczeniowe są zasypywane pytaniami korporacji o polisy chroniące przed zamachami.

Share
d4hcbjx

_ Zwiększyło się zainteresowanie ubezpieczeniami, które zabezpieczają przed skutkami zamachów - czytamy w \"Dzienniku\". Towarzystwa ubezpieczeniowe są zasypywane pytaniami korporacji o polisy chroniące przed zamachami. _

Na wzrost popularności tego typu ubezpieczeń w Polsce wpłynęły wydarzenia z 11 września 2001 roku, a następnie zamachy w Madrycie i w Londynie. Ale ostatnio doszły także inne względy.

Ewa Beata Basiak z Warty mówi, że zainteresowanie wynika z sytuacji politycznej i zaangażowania Polski w różnego rodzaju przedsięwzięcia, w tym udział naszych wojsk w operacjach w Iraku i w Afganistanie.

Marcin Dębicki, dyrektor biura ubezpieczeń podmiotów gospodarczych w Ergo Hestii, mówi, że szczególne zainteresowanie polisami widać wśród firm posiadających udziałowców pochodzących z krajów zaangażowanych w walkę z terroryzmem, głównie ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Izraela.

(IAR)

d4hcbjx

Podziel się opinią

Share
d4hcbjx
d4hcbjx