Trwa ładowanie...

Odjechane słuchawki

HiFiMAN wprowadza na europejski rynek nowe produkty: HiFiMAN HE-300 – pierwsze w historii firmy klasyczne słuchawki dynamiczne i HiFiMAN HE-500 – magnetostatyczne słuchawki.

Share
Odjechane słuchawki
Źródło: www.nowinki.net
d34tqt5

HE-500 to pierwszy model HiFiMANa, który nie wymaga wzmacniacza o dużej mocy. Jest zdolny do współpracy nawet z wyższymi modelami amplitunerów kina domowego. Producent zapewnia, że wielkość, siła odwzorowanych instrumentów i wokali, rozmach akustyki zbliża słuchawki HiFiMANa do kolumn stereo. Z kolei rozdzielczość dźwięku, prezentacja basu i balans tonalny pozwalają na skuteczne konkurowanie HE-500 z klasycznymi hi-endowymi zestawami stereo. Słuchawki kosztują 3799 zł.

HE-300 to pierwsze w historii HiFiMANa słuchawki dynamiczne. Model ten jest rezultatem poszukiwań audiofilskich słuchawek zdolnych do współpracy z dowolnym źródłem przenośnym. Efekt to najlżejsze (270 gramów) i najtańsze słuchawki nauszne HiFiMAN, jakie kiedykolwiek powstały.

Dźwięk w wielu aspektach przypomina wzorcowe brzmienie znane z wyższych modeli ortodynamicznych. Usatysfakcjonowani będą miłośnicy charakterystycznego basu oraz bogatej, dominującej średnicy, czyli rozwiązań znanych z wyższych modeli HiFiMANa. Producent zadbał o podobne wrażenia także w modelu HE-300.

Cena: 1195 zł

Oficjalne wydanie internetowe: www.nowinki.net

d34tqt5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34tqt5
d34tqt5