Trwa ładowanie...
ycipk-25enur

Paznaun latem – słoneczna strona gór

Aktywność, odprężenie i siła płynąca z gór – lato w dolinie Paznaun to czysta radość życia. Wspaniała przyroda, żywa tradycja górskich miejscowości i tyrolska serdeczność podbijają serca urlopowiczów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paznaun latem – słoneczna strona gór
(Tourismusverband Paznaun – Ischgl)
ycipk-25enur

Różnorodność aktywnego wypoczynku
Leżąca na zachodzie Tyrolu dolina Paznaun obejmuje cztery miejscowości, tj. Ischgl, Galtür, Kappl i See, w których każdy miłośnik aktywnego wypoczynku znajdzie coś dla siebie. Podczas gdy w ruchliwym Ischgl miłośnicy kolarstwa górskiego oblegają naturalne ścieżki rowerowe, amatorzy wspinaczki spotykają się w urokliwym Galtür. Kąpiele wodne i niezliczone atrakcje dla rodzin to specjalność Kappl i See, gdzie prawdziwa wiejska sielanka łączy się z malowniczymi krajobrazami i szczerą gościnnością.

Rozpieszczona słońcem wysokogórska dolina
Tym, co łączy wszystkie te miejscowości, jest otaczający je wspaniały świat gór. Rozległa sieć pieszych *szlaków, tras spacerowych i ferrat *prowadzi wędrowców reprezentujących wszystkie poziomy umiejętności i kondycji fizycznej przez tereny, które ukazują im coraz to nowe oblicza – od łagodnych po surowe, od górskiej łąki po skalisty szczyt. Górskie schroniska – te w starym stylu i te bardziej nowoczesne – w nagrodę za trudy wędrówki oferują kulinarne specjały, przy czym menu sięga od tyrolskiej kuchni domowej po alpejskie wydanie _ haute cuisine _.

Przyjemność od pierwszej chwili: Silvretta Card All Inclusive
Radość oczekiwania to najpiękniejsza radość. Dlatego goście doliny Paznaun otrzymują od gospodarzy swoich kwater kartę _ Silvretta Card All Inclusive _ już przed urlopem. Dzięki temu zbieranie wrażeń można rozpocząć już w drodze na wakacje, bo Silvretta Card zapewnia bezpłatny przejazd przepiękną trasą widokową Silvretta Hochalpenstraße.

ycipk-25enur

Dodatkowo rodziny posiadające kartę mają możliwość bezpłatnego uczestniczenia w tygodniowym programie zajęć, obejmującym m.in. safari na lodowcu, rodzinną wyprawę wspinaczkową, ekspedycję śladami przemytników oraz zdobywanie szczytów – nawet do 3000 m n.p.m. Karta umożliwia też wolny wstęp do aquaparku w miejscowości See, z czego na pewno ucieszą się najmłodsi.

Turyści wędrujący po górach pieszo i na rowerach korzystają z bezpłatnych przejazdów kolejkami linowymi i wyciągami krzesełkowymi na całym obszarze doliny Paznaun. W ten sposób można dotrzeć do wszystkich górskich ścieżek rowerowych, szlaków turystycznych i schronisk na halach. Ochłodę zmęczonym sportem urlopowiczom oferują kryte i zewnętrzne baseny w Ischgl i Galtür, na które posiadacze karty również mają wolny wstęp. Karta gościa umożliwia również przejazdy autobusami po regionie Paznaun, m.in. do jeziora zaporowego Silvretta.

Ostra jazda i wspaniałe widoki – High-Bike Testcenter Paznaun
Na zmotoryzowanych czekają w *Paznaun *niezwykle malownicze trasy. W High-Bike Testcenter Paznaun – jedynym w Europie motocyklowym centrum testującym różne marki pojazdów – motocykliści mogą wypożyczyć sobie maszynę swoich marzeń i przez jeden dzień testować ją ile dusza zapragnie.

Źródło: austria.info

ycipk-25enur
Polub WP Turystyka
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-25enur

ycipk-25enur
ycipk-25enur