Trwa ładowanie...

Podróż życia w 2 minuty

Ta para Norwegów wyruszyła w swoją podróż życia po Azji. Johan Kaos postanowił w oryginalny sposób upamiętnić piękne widoki i wspomnienia. Wideo zawiera kompilacje krótkich filmików, nagranych przez parę. Dzięki pomysłowości chłopaka, film jest podróżą, w której podąża się za dziewczyną Johana

Share
Podróż życia w 2 minuty
Źródło: screen
d20e7pn

Para Norwegów wyruszyła w swoją podróż życia. *Johan Kaos *postanowił w oryginalny sposób upamiętnić piękne widoki i wspomnienia. Wideo zawiera kompilację krótkich filmików, nagranych przez parę. Dzięki pomysłowości chłopaka, film jest podróżą, w której podąża się za dziewczyną (obecnie już żoną) Johana.

Johan Kaos i Ida Kvammen Mork *podróżowali przez 3 miesiące, głównie po południowo-wschodniej *Azji i Australii. Ich wyprawa rozpoczęła się w Tajlandii - możemy zobaczyć rajskie plaże, ciekawskie małpy, wspaniałe wodospady i bogato zdobione świątynie. Później para przeniosła się do Wietnamu, gdzie jeździła ma wynajętym motocyklu i pływała kajakiem po turkusowych zatokach. Następnie udali się do Laosu, Kambodży, Birmy, Singapuru, Malezji i Australii.

Norweska para wydała na swoją podróż życia ok. 13 tys. dolarów (51 tys. 500 zł).
- Oszczędzaliśmy na tę wyprawę cały rok - zdradził Johan Kaos.

Wideo stało się viralem. Obejrzało je już ponad 450 tys. osób.

ik/udm

d20e7pn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20e7pn
d20e7pn