Trwa ładowanie...
30-01-2009 10:34

Rodzinne narty w Kronplatz

Góra Kronplatz jest prawdziwym rajem dla dzieci, które mają tu zapewnione warunki do zabawy i nauki. Nic więc dziwnego, że rodzice przyjeżdżający do ośrodka również są szczęśliwi. Mają pewność, że ich pociechy spędzą tu bezpieczne wakacje, a oni wypoczną podczas narciarskich wypraw.

Rodzinne narty w KronplatzFot: Paweł Komisarczuk
d34nnlz
d34nnlz

Dzieci próbują swych sił w jeździe na nartach i snowboardzie w oparciu o nowe metody nauczania, pełne przygód i zabawy. Szkoły narciarskie posługują się niesłychaną kreatywnością i wyobraźnią, by zapewnić dzieciom wymarzony i pożyteczny wypoczynek. Maluchy mogą podziwiać krainę dinozaurów lądowych oraz budowle z klocków Lego. Leśne ścieżki podążają śladami elfów i goblinów. Nie brakuje też parku dla bardzo małych narciarzy. W czasie przerwy na lunch, podczas zajęć w szkole narciarskiej, uczniowie mają zapewniony smaczny posiłek. Mogą też bawić się na placu zabaw. Nad ich bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowany zespół opiekunów.

CRONIWORLD

Szkoły narciarskie "Kronplatz" i "Olang - Rasen" opracowały specjalny program nauczania dla dzieci w wieku od lat trzech. "Cronido", to nazwa programu stworzonego szczególnie dla tej grupy wiekowej. Opiera się głównie na grach i zabawach. Informacje na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.croniworld.com

NARCIARSTWO TO ZABAWA!

Aby nie zapomnieć podstawowych zasad jazdy na nartach i snowboardzie, każda osoba kupująca karnet narciarski otrzymuje broszurę, zawierającą praktyczne wskazówki i podpowiedzi, by jak najlepiej przygotować się do wypadu, informacje z zakresu bezpieczeństwa oraz 12 zasad FIS - Zasad postępowania narciarzy i snowboardzistów. Broszura zawiera również porady dotyczące zrównoważonej diety i bezpieczeństwa na stoku.

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FIGUR ŚNIEGOWYCH pt. "ZIMNA SZTUKA - RZEŹBY ZE ŚNIEGU"

W dniach 19 - 21.01.2009 artyści z całego świata przybywają do S. Vigilio di Marebbe, z brył śniegu wielkości 3x3x3 m utworzyć prawdziwe arcydzieła. Wydarzeniu towarzyszy gra kolorów świateł wieczornej iluminacji. Drut kolczasty, piła i łopata, to jedyne narzędzia rzeźbiarzy. W przeciągu trzech dni, bryły muszą zostać przeobrażone w dzieła sztuki.
W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy i kontakt z biurem turystycznym w S. Vigilo di Marebbe, pod numerem: 0039 0474 501 037
Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.kronplatz.org

d34nnlz

[

SKI INFO
SKI INFO

]( http://www.skiinfo.pl )

d34nnlz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34nnlz