Trwa ładowanie...
rower

Rower świecący w ciemności

Jazda na rowerze w nocy nie jest najbezpieczniejszym zajęciem. Co zrobić, by czuć się bezpieczniej na drodze?

Share
Rower świecący w ciemności
Źródło: stuff/materiały prasowe
d25n7t3

Firma Pure Fix postanowiła zatroszczyć się o twoje życie i stworzyła dość nietypowy „gadżet” rowerowy. Kilo to nic innego jak fluorescencyjna rama świecąca w ciemności. Choć to dość prosty wynalazek, Pure Fix pracowała nad nim przez wiele miesięcy. Inżynierowie chcieli stworzyć farbę idealną, taką która w trakcie dnia absorbowałaby jak najwięcej światła, by w nocy zalśnić delikatnym światłem. Dzięki temu będziesz doskonale widoczny na drodze i znacząco zmniejszysz ryzyko potrącenia przez nieuważnego kierowcę samochodu.

Co istotne, Kilo to uniwersalna, hybrydowa rama – niezależnie jak lubisz jeździć, na pewno będziesz z niej zadowolony, a na drodze dobrze widoczny. Szkoda, że na razie nie kupisz kół pokrytych tą farbą, byłyby mniej krzykliwe i równie dobrze spełniały swoje zadanie co ta żółciutka rama. Być może za kilka lat, gdy projekt przyjmie się Pure Fix wypuści również fluorescencyjne obręcze.

Jeśli chciałbyś wyposażyć się w tę ramę, przygotuj się na spory wydatek. Pure Fix Kilo kosztuje aż 400 dolców, za tę cenę możesz nabyć przyzwoity rower. Co prawda nie będzie świecić w ciemności, ale za kilka złotych dokupisz lampy zasilane za pośrednictwem dynama lub baterii.

Czytaj więcej na TechTrendy.pl: Oto sport przyszłości!

d25n7t3

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25n7t3
d25n7t3