Trwa ładowanie...

Słuchawki douszne Active Fit

Choć kalendarzowa zima dopiero przed nami, prawdziwym sportowcom żadna aura nie straszna. Śnieg i mroźne temperatury nie zniechęcają osób aktywnych do biegów czy wycieczek rowerowych. Te zaś szczególnie przyjemnie mijają w akompaniamencie ulubionej muzyki.

Słuchawki douszne Active FitŹródło: www.geektoys.pl
d3i2vqv
d3i2vqv

Słuchanie muzyki w trakcie ćwiczeń fizycznych może jednak przysporzyć pewnych niedogodności – zsuwające się lub wypadające z uszu słuchawki nie zachęcają do korzystania z nich podczas biegów. Fanom aktywnego spędzania czasu w rytmie muzyki, z pomocą przychodzi Creative, marka znana z nowoczesnych rozwiązań technologicznych w dziedzinie audio. Gama słuchawek *Active Fit *to specjalnie zaprojektowane urządzenia, których wygodna konstrukcja sprzyja wszelkim aktywnościom fizycznym.

Aurvana Air to niewielkie słuchawki zaprojektowane jednak tak, by dostarczać dźwięku typowego dla dużych słuchawek nausznych. Za swą nowoczesną i praktyczną konstrukcję nagrodzone zostały międzynarodową nagrodą Red Dot Award, przyznawaną w dziedzinie designu. Po krótkiej nieobecności na rynku, Aurvana Air wracają do sprzedaży w nowej niższej cenie. Słuchawki zostały wyposażone w lekkie zaczepy Flexnium, wykonane w technologii EaseFit, które zabezpieczają przed wypadaniem z uszu podczas biegów czy innych ćwiczeń.

Zaczepy dopasowują się do kształtu ucha, a dzięki temu, że stworzone zostały ze stopu niklowo-tytanowego, są niezwykle lekkie i nawet podczas wielogodzinnych wycieczek rowerowych, nie męczą uszu. Zaczepy są również odporne na korozję, która powstawać może w wyniku kontaktu z potem i brudem. Przewody słuchawkowe wykonane z miedzy beztlenowej i pokryte termoplastycznym elastromerem, zmniejszają ryzyko plątania się, a także poziom szumu kontaktowego.

d3i2vqv

Słuchawki wyposażone zostały w przetworniki z magnesu neodymowego, niezwykle cienką membranę o wysokiej wydajności i zestrojone otwory basowe. Te komponenty zapewniają potężne doznania akustyczne o przestrzennym charakterze – dzięki nim niewielkie douszne słuchawki zapewniają efekty porównywalne do znacznie większych słuchawek nausznych.

Dla osób, które nie przepadają za kablami i uważają je za ograniczający ruch dodatek, Creative proponuje słuchawki bezprzewodowe z technologią Bluetooth. Posiadają one niewidoczny, wbudowany mikrofon, dzięki czemu poza samym słuchaniem muzyki, dają możliwość wygodnego odbierania i prowadzenia rozmów telefonicznych, nawet w ruchu. WP-250 to słuchawki douszne, które dodatkowo wspomagane są konstrukcją zauszną – taka budowa w pełni zabezpiecza przed ich wypadaniem. Słuchawki umożliwiają intuicyjną i niezawodną łączność ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w moduł Bluetooth.

Przyciski umożliwiające wykonywanie podstawowych poleceń, takich jak odtwarzanie czy zatrzymywanie muzyki, zmianę jej głośności, a także odbieranie połączeń telefonicznych, umieszczone zostały w łatwo dostępnym miejscu na słuchawkach. Nie jest zatem konieczne sterowanie dźwiękiem z poziomu urządzenia nadawczego, takiego jak telefon czy odtwarzacz MP3.

Podobnie, jak Aurvana Air, tak i WP-250 wyposażone zostały w neodymowe przetworniki dźwięku, zapewniające wysokiej jakości efekty akustyczne. Przy naładowanej do pełna baterii, ze słuchawek korzystać można przez 6 godzin – nie ma zatem zagrożenia, że w połowie treningu urządzenie się rozładuje, a ćwiczący pozbawiony zostanie swojej ulubionej ścieżki dźwiękowej.

Słuchawki Aurvana Air dostępne są w cenie 299 zł, zaś słuchawki WP-250 w cenie 199 zł.

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.geektoys.pl

d3i2vqv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3i2vqv