Trwa ładowanie...

Solarne gadżety od Logitech

Grupa inżynierów Logitech stworzyła linię akcesoriów zasilanych światłem: Logitech Wireless Solar Keyboard K760 oraz K750 i Logitech Solar Keyboard Folio dla iPadów.

Solarne gadżety od LogitechŹródło: www.geektoys.pl
d1gyjgl
d1gyjgl

Czy wiedziałeś, że tylko w ciągu 1 sekundy, słońce produkuje ilość energii, która zaspokoiłaby potrzeby całej Ziemi przez 500 000 lat lub, że ilość promieni słonecznych, która dociera do Ziemi przez godzinę potencjalnie mogłaby zaspokoić roczne światowe zapotrzebowanie energetyczne? Energia słoneczna jest coraz częściej wykorzystywana w codziennym życiu. Najwięcej pozyskują jej Niemcy, Hiszpania i Włochy.

W 2010 roku *Logitech *wyprodukował pierwszą na świecie klawiaturę ładowaną światłem – Logitech® Wireless Solar Keyboard K750. Od tamtej pory powstały także Logitech® Wireless Solar Keyboard K760 i Logitech® Solar Keyboard Folio, które rozszerzają gamę produktów dedykowanych iPadom i iPhonom.

W pełni naładowana klawiatura K760 może działać nawet 3 miesiące, również w całkowitej ciemności, a bateria Solar Folio wystarczy na niemal 2 lata.

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.geektoys.pl

d1gyjgl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gyjgl