Trwa ładowanie...

Sylwester we Wrocławiu z Telewizją WP!

Telewizja Wirtualnej Polski pokaże niezwykły wrocławski koncert sylwestrowy, kończący rok 2016, w którym Wrocław był Europejską Stolica Kultury. To wielkie plenerowe wydarzenie rozgrywające się na dwóch niezależnych scenach, na których zagości dziesięć zespołów muzycznych, związanych z Wrocławiem. Do tego wspaniałe efekty multimedialne i imponujący pokaz ogni scenicznych. Wśród prowadzących imprezę zobaczymy gwiazdy Telewizji WP: Kasię Krupę i Małgorzatę Tomaszewską, a gospodyniami "domówki WP" będą: Kinga Kwiecień i Nikola Zbyszewska.

Share
Sylwester we Wrocławiu z Telewizją WP!Źródło: Materiały prasowe, fot: Sylwester we Wrocławiu
da7dc97

Transmisja widowiska oraz relacja ze specjalnie zaaranżowanego na tę okazję studia telewizyjnego na wrocławskim Rynku dostępne będą również na stronie głównej WP. Dodatkową atrakcję dla wszystkich widzów stanowić będzie loteria smsowa, w której wygrać można m.in. luksusowy samochód marki Jeep oraz zagraniczne podróże od Wakacje.pl.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Materiały prasowe

Przed ekrany oraz na Rynek we Wrocławiu zapraszamy 31 grudnia już od godz. 19. Zabawa potrwa do godz. 1 w nocy.
– Sylwester we Wrocławiu od lat jest jedną z najpopularniejszych w Polsce imprez, podczas których witany jest Nowy Rok. Tym bardziej cieszy nas, że miasto Wrocław zdecydowało się na rozpocząć nowy rozdział właśnie z telewizją WP – mówi Wojciech Pawlak, Prezes Telewizji WP.
– Warto zauważyć, że w zaledwie 3 tygodnie od startu Telewizja WP dołącza do grona największych nadawców, od lat transmitujących koncerty sylwestrowe: Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN. Nie mam wątpliwości, że to będzie wspaniały Sylwester w Europejskiej Stolicy Kultury – dodaje Pawlak.

da7dc97

– Tradycją jest, że wrocławski Rynek w sylwestrową noc jest miejscem spotkań tysięcy ludzi, zarówno wrocławian, jak i mieszkańców wielu innych miast Polski i Europy. Ten wyjątkowy dla Wrocławia rok zakończymy także w sposób specjalny: z nowoczesnym partnerem, po wrocławsku i z muzyką na żywo – mówi Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia.

W telewizji i na stronie głównej WP widzowie zobaczą naprzemiennie dwie sylwestrowe, koncertowe sceny oraz relację ze specjalnie zaaranżowanego na tę okazję studia na wrocławskim Rynku. Na żywo, a bez wychodzenia z domu, będzie można śledzić wydarzenia ze stolicy Dolnego Śląska, która stanie się wielkim klubem artystycznym, wypełnionym znakomitą, energetyczną muzyką i niezwykłymi obrazami.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Materiały prasowe

„Mózg” wrocławskiego Sylwestra (scena nr 1) zlokalizowano na placu Gołębim. Wystąpią tam: Frühstück, Miloopa, Teatr Muzyczny Capitol i L.U.C z orkiestrą Rebel Babel. Natomiast „Sercem”(scena numer 2) imprezy jest Plac Solny i koncerty Bladych Loków, Mikromusic, Alicji Janosz z gośćmi, Mesajah i Girls on Fire. – Nazwy „Mózg” i „Serce” są nieprzypadkowe. Rodzaj muzyki i dobór artystów występujących na tych scenach odpowiada odwiecznej konkurencji rozumu i emocji w sztuce – wyjaśnia reżyser koncertu, znany z niekonwencjonalnych pomysłów, Konrad Imiela, dyrektor Teatru Muzycznego Capitol. - O północy nastąpi połączenie „Mózgu” i „Serca”, ale co stanie się w tym szczególnym momencie, to już tajemnica.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: WP

W produkcję transmisji Sylwestra WP zaangażowała ponad 60 osób, m.in. realizatorów, operatorów, producentów, kierowników produkcji. Dla wszystkich witających Nowy Rok we Wrocławiu i przed ekranami Wirtualna Polska przygotowała liczne atrakcje. W studiu plenerowym odbywać się będzie „domówka WP”, na której prowadzący, znani z Telewizji WP, będą rozmawiać z artystami i celebrytami, a także widzami o tym, jak przebiega zabawa. O słodkości w trakcie imprezy zadba Wedel, sponsor główny Sylwestra.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: WP

Widzowie przed ekranami telewizorów, komputerów i urządzeń mobilnych zobaczą również niezwykły pokaz wizualizacji na Placu Solnym, który stworzy przestrzeń, w której publiczność będzie otoczona obrazami. Tłem każdej ze scen będą wielkie ekrany projekcyjne, a ściany kamienic posłużą VJ-om do wyświetlania wizualizacji i teledysków tworzących obrazy na żywo. Utwór, którym powitany będzie Nowy Rok, posłuży jako inspiracja do pokazów ogni scenicznych oraz widowiskowego mappingu na kamienicach. Transmisję Sylwestra w Telewizji WP zakończy Wielki Koncert Gongów, czyli największy w Polsce koncert kilkudziesięciu olbrzymich gongów tybetańskich.

da7dc97
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da7dc97
da7dc97