Trwa ładowanie...
deigvoi

Turystyczny atlas Polski

Już w sprzedaży jest „Turystyczny atlas Polski 1:300 000”. Ten w pełni funkcjonalny atlas samochodowy z bogatą treścią turystyczną z pewnością przyda się każdemu wybierającemu się w podróż po Polsce.

Share
deigvoi

Jest to już czwarte wydanie publikacji, która zyskała sobie duże uznanie wśród Czytelników. Teraz produkt jest dostępny w zaktualizowanym wydaniu i z nową dokładniejszą mapą.

Całość atlasu uzupełnia kilkaset kolorowych fotografii i opisów atrakcji turystycznych – przyroda, architektura, osobliwości krajoznawcze, imprezy cykliczne, miejsca dla aktywnych, ciekawostki. Parki narodowe i najpiękniejsze miejsca w Polsce zostały opisane na dodatkowych stronach. To doskonałe źródło sprawdzonych i aktualnych informacji praktycznych: atlas zawiera ponad 2000 adresów hoteli, pensjonatów, schronisk i restauracji. Nowością jest bogaty indeks największych atrakcji turystycznych uszeregowanych tematycznie.

Czytelny i przejrzysty układ atlasu sprawia, że korzysta się z niego wygodnie w każdych warunkach. Mapa samochodowa sąsiaduje z opisami atrakcji turystycznych oraz adresami hoteli i restauracji, co pozwala na łatwe znalezienie celu swojej podróży.

W atlasie m.in.:

♦ nowa dokładniejsza mapa samochodowa w skali 1:300 000
♦ pełna i aktualna sieć dróg z numeracją i kilometrażem
♦ informacje przydatne dla kierowców
♦ 3 razy więcej miejscowości niż w poprzednim wydaniu
♦ 28 turystycznych planów miast w szczegółowych skalach
♦ parkingi
♦ indeks nazw geograficznych zawierający 55 000 nazw, miejscowości, rzek, jezior, gór i parków

Cena detaliczna: 49,90 zł

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
deigvoi

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deigvoi
deigvoi