Trwa ładowanie...
ycipk-2hhdel

Walentynki na Narodowym!

Nie masz jeszcze pomysłu na tegoroczne Święto Zakochanych? Spędź je w wyjątkowy sposób w miejscu, które ma znaczenie! Zaproś swoją drugą połówkę na Stadion Narodowy! Jazda na łyżwach, walentynkowe wycieczki, albo kolacja w loży VIP, to jedne z wielu atrakcji Zimowego Narodowego na 14 lutego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Walentynki na Narodowym!
(Fot: Informacja prasowa Stadion Narodowy)
ycipk-2hhdel

Zimowy Narodowy to największe w Polsce lodowisko, a także liczne atrakcje do spędzania wolnego czasu w zimowe dni. Niesamowita aura Stadionu Narodowego sprawia, że jest to miejsce wyjątkowe, również do spędzenia niezapomnianych Walentynek.

Zabawa na lodowisku, wycieczka po Stadionie Narodowym szlakiem dla zakochanych, albo kolacja w loży VIP to propozycje na Święto Zakochanych. Ekskluzywne przestrzenie biznesowe ze specjalną aranżacją czekają na walentynkowe pary! Mamy dla Ciebie dwie propozycje do wyboru - już do kupienia na sklep.stadionnarodowy.org.pl

Loża VIP na wyłączność pary: 499 zł/para
• Romantyczne i kameralne chwile
• Elegancka kolacja z... afrodyzjakami, winem i love songs
• Wyjątkowa atmosfera w Waszej loży VIP
• 1 tura na lodowisku lub wycieczka trasą walentynkową po Stadionie (do wyboru)

ycipk-2hhdel

*Loża platynowa w dobrym towarzystwie: *399 zł/para
• Walentynkowe spotkanie w szerszym gronie/loża na 25 par
• Elegancka kolacja z... afrodyzjakami, winem i love songs
• Przyjazna i niezwykle towarzyska atmosfera walentynkowa
• 1 tura na lodowisku lub wycieczka trasą walentynkową po Stadionie (do wyboru)

WALENTYNKOWE ZWIEDZANIE STADIONU Zobacz miejsca, które na co dzień są niedostępne. Zwiedź garderobę gwiazdy, poczuj klimat imprez organizowanych na Stadionie Narodowym, zobacz niezwykle ekskluzywną Lożę Kryształową, Tunel VIP, Kaplicę, w której organizowane są śluby, Trybunę Medialną oraz Szatnię Piłkarską. Wybierz zwiedzenie w kameralnej grupie do 20 osób, albo wycieczkę dedykowaną dla Ciebie i Twojej drugiej połówki.

Wycieczka do kupienia na sklep.stadionnarodowy.org.pl

Trasa dla dwojga:
Trasa zwiedzania z przewodnikiem wyłącznie dla Was. Zobacz w kameralnej atmosferze niezwykłe i niedostępne na co dzień zakamarki Stadionu Narodowego. W cenie wycieczki możesz zaprezentować przygotowane specjalnie przez Ciebie życzenia w jednej z lóż VIP, otrzymasz zaproszenie na lodowisko dla siebie i dla swojej drugiej połówki, lampkę szampana w loży oraz słodką niespodziankę.

ycipk-2hhdel

Trasa walentynkowa:
W wycieczce bierze udział maksymalnie 10 par, które w niezwykłej atmosferze mogą zwiedzić niedostępne na co dzień miejsca na Stadionie Narodowym. W cenie biletu wstęp na dodatkowe atrakcje Zimowego Narodowego oraz słodka niespodzianka.

ZIMOWY NARODOWY PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ Zimowy Narodowy to także lodowisko, na które zapraszamy codziennie. Szczegółowe informacje o biletach na lodowisko są na stronie sklep.stadionnarodowy.org.pl

W tygodniu na Zimowym Narodowym czekają na was też inne aktywności, treningi roller derby, warsztaty rolkarskie, warsztaty i treningi bike polo, „Tłuste czwartki” warsztaty longboardowe, disco lodowisko i weekendowe poranki dla maluchów na lodzie.

Szczegółowy harmonogram na www.stadionnarodowy.org.pl/nasze-miejsce/zimowy-narodowy/kalendarz-wydarzen

ycipk-2hhdel
Polub WP Turystyka
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2hhdel

ycipk-2hhdel
ycipk-2hhdel