Trwa ładowanie...
d1yf75p
kitesurfing
20-06-2007 19:00

Wind & kite surfing na Cyprze

WindsurfingCyprus.com to pierwsza polska baza windsurfingu na Cyprze. Baza oferuje szkolenia na każdym stopniu zaawansowania, wypożyczalnie oraz przechowalnie sprzętu. Instruktorzy wywodzą się z najlepszych wind&kitesurfingowych szkół polskich, a także do niedawna byli zawodnikami w tych dyscyplinach.

Share
d1yf75p
Marta Kolanko, założycielka i instruktorka polskiej szkoły WindsurfingCyprus.com w Limassol (fot.WP)
Źródło: Marta Kolanko, założycielka i instruktorka polskiej szkoły WindsurfingCyprus.com w Limassol (fot.WP)

_ WindsurfingCyprus.com to pierwsza polska baza windsurfingu na Cyprze. Baza oferuje szkolenia na każdym stopniu zaawansowania, wypożyczalnie oraz przechowalnie sprzętu. Instruktorzy wywodzą się z najlepszych wind&kitesurfingowych szkół polskich, a także do niedawna byli zawodnikami w tych dyscyplinach. _

Na wyspie można nurkować, pływać na wind & kite surfingu, na nartach wodnych, na katamaranach. Panujące dookoła ciepło i krystalicznie czysta woda zachęcają do kąpieli.
Na cypryjskich plażach bez ograniczeń surfują miłośnicy desek, nart wodnych i jachtów. Bez problemu można znaleźć wypożyczalnie sprzętu wodnego, praktycznie każdy kurort zapewnia sprzęt do każdego rodzaju aktywności na wodzie. Wypożyczenie roweru wodnego czy kajaka kosztuje – *28 zł/ za godzinę, żaglówki 84 zł / za 30 min, koszt lekcji windsurfingu 35 zł / 30 min. *

(fot. Olga Dębicka/WP)
Źródło: (fot. Olga Dębicka/WP)

WindsurfingCyprus.com, czyli surfingowe wakacje po polsku
WindsurfingCyprus.com to pierwsza polska baza windsurfingu na Cyprze. Powstała w 2006 roku z inicjatywy dwóch młodych osób: Marty Kolanko i Gerarda Tomasika, którzy czynnie uprawiają windsurfing i kitesurfing. Baza oferuje szkolenia na każdym stopniu zaawansowania, wypożyczalnie oraz przechowalnie sprzętu.
WindsurfingCyprus.com zajmuje się również organizacją wyjazdów grupowych oraz indywidualnych. Dla klientów firmowych oferuje wyjazdy incentive, team building.
Szkoła dysponuje najwyższej jakości sprzętem Mistral, Starboard, Pacific, Gaastra, NorthSails, North Kiteboarding, FlexiFoil. Szkolenia opierają się na długoletnim doświadczeniu instruktorów oraz międzynarodowych standardach nauczania takich jak IKO, RYA.
Instruktorzy wywodzą się z najlepszych wind&kitesurfingowych szkół polskich, a także do niedawna byli zawodnikami w tych dyscyplinach. Znajdziecie ich 10km od centrum Limassol przy St.Raphael Marina i hotelach St.Raphael, Hawaii Grand, Le Meridien, Elias.

Kitesurfing - propozycja dla znudzonych windsurfingiem (fot. Olga Dębicka/WP)
Źródło: Kitesurfing - propozycja dla znudzonych windsurfingiem (fot. Olga Dębicka/WP)

Informacje o bazie:
Godziny otwarcia:
Sezon letni: marzec-listopad codziennie 9.00 – 19.00
Sezon zimowy: grudzień-marzec zależne od pogody.

d1yf75p

Informacje o spocie:
Płaska, płytka woda do 50 metrów w zatoczce dla początkujących
Fale/chopki do 2m dla zaawansowanych bez przyboju (po wypłynięciu z zatoczki).
Sprzęt:
10 desek / 20 pędników ( 2.0m2 – 8.9m2)
Akcesoria: trapezy, linki, pianki – dla kursantów w cenie.

Zaplecze:
Baza posiada własne hangary na żagle, deski, akcesoria, chillout zone z internetem
Inne atrakcje:
Wakeboard, skutery wodne, nurkowanie, katamarany. Szkoła organizuje również wind&kite safari po spotach na wyspie, wycieczki, beach party, windsurfing przy zachodzie słońca.

_ kontakt _ *•www.windsurfingcyprus.com * **
WindsurfingCyprus & Crest Watersports
Limassol, Cyprus
e-mail: info@westwindsurfing.com

d1yf75p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yf75p
d1yf75p