Trwa ładowanie...
15-07-2016 14:34

Z Wietnamu do Kambodży

Smok w dżungli, azjatycka przygoda - tak nazywają się wycieczki po Kambodży i Wietnamie, które można wykupić w biurach podróży za kilka tys. zł. W trakcie takiej wyprawy turyści mają okazję zwiedzić najpiękniejsze i najbardziej interesujące miejsca w tych krajach. Jeden z podróżników, w 3 minutach zawarł esencję Południowo-Wschodniej Azji. Autor nagrania zmontował tysiące kadrów z wycieczki, która rozpoczęła się w Wietnamie, a skończyła w Kambodży.

Z Wietnamu do KambodżyŹródło: John Bill/Shutterstock
d3p4ht4
d3p4ht4

Smok w dżungli, azjatycka przygoda - tak nazywają się wycieczki objazdowe po Kambodży i Wietnamie, które można wykupić w biurach podróży za kilka tys. zł. W trakcie takiej wyprawy turyści mają okazję zwiedzić najpiękniejsze i najbardziej interesujące miejsca w tych krajach. Jeden z podróżników, w 3 minutach zawarł esencję Południowo-Wschodniej Azji. Autor nagrania zmontował tysiące kadrów z wycieczki, która rozpoczęła się w Wietnamie, a skończyła w Kambodży.

Wietnam to kierunek bardzo atrakcyjny cenowo. Nie ma chyba lepszego miejsca na smakowanie Azji - dosłownie i w przenośni - bo ceny lokalnych specjałów kulinarnych są naprawdę niskie, a i malowniczych miejsc do zwiedzania nie brakuje. W ofercie biur podróży zajdziemy propozycje dwutygodniowych wakacji na wybrzeżu Morza Południowochińskiego oraz wycieczki objazdowe, w tym w wersji deluxe, oraz łączone ze zwiedzaniem Laosu i Kambodży.

Kambodża, granicząca z Tajlandią, Laosem i Wietnamem, przepełniona jest pięknymi krajobrazami i historycznymi budowlami. Słynie także z wszechobecnej soczystej zieleni i błękitu wód Zatoki Tajlandzkiej. Należy jednak do najbiedniejszych krajów Azji - ale po latach wojen podnosi się ze zniszczeń, w dużej mierze dzięki turystom przyjeżdżającym do świątyni Angkor Wat.
ir/wg

d3p4ht4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p4ht4