Trwa ładowanie...
d3al8sw
samochod
22-02-2008 09:31

Zdrożeją prawa jazdy

Szkoły jazdy wymieniają stare samochody na nowe. A to odbije się na cenach kursów. Kurs na prawo jazdy będzie kosztował nawet 300 zł więcej - pisze dziennik "Fakt".

d3al8sw
d3al8sw
(fot. JupiterImages/EAST NEWS)
Źródło: (fot. JupiterImages/EAST NEWS)

_ Szkoły jazdy wymieniają stare samochody na nowe. A to odbije się na cenach kursów. Kurs na prawo jazdy będzie kosztował nawet 300 zł więcej - pisze dziennik \"Fakt\". _

Chodzi o kursy prawa jazdy kategorii B, które lada moment zdrożeją. Powód? Ośrodki, w których przyszli kierowcy zdają egzaminy, wymieniają samochody. Na droższe, a to odbije się na cenach kursów.

\"Przy takim wzroście cen prawo jazdy powoli staje się luksusem, na który stać nielicznych\" - skarży się \"Faktowi\" Roman Gruszczyński z Warszawy, który szkoli się do egzaminu na prawo jazdy.

\"Jeżeli nie wymienimy samochodów, to klienci uciekną do konkurencji\" - przekonuje z kolei Michał Ołdakowski, instruktor jednej z warszawskich szkół jazdy. Efekt wymiany aut widać już także w szkołach jazd m.in. w Krakowie i Lublinie, gdzie ceny kursów poszły w górę - czytamy w dzienniku \"Fakt\".

(PAP)

saw/

d3al8sw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3al8sw