Trwa ładowanie...

Flightradar24 z problemami. Popularna strona jest przeciążona

Wydarzenia, które rozgrywają się na ternie Ukrainy spowodowały zawieszenie lotów do tego kraju oraz nad jego terytorium. Z tego względu wielu internautów postanowiło skorzystać z serwisu Flightradar24.com. Jak się okazuje, zainteresowanie jest tak duże, że strona ma problemy z prawidłowym działaniem.

Strona Flightradar24 ma problemy przez duże zainteresowanie Strona Flightradar24 ma problemy przez duże zainteresowanie Źródło: Flightradar24.com
d34831f

"Ze względu na bardzo duże obciążenie niektórzy użytkownicy mogą odczuwać spowolnienie lub tymczasowe problemy z połączeniem z Flightradar24. Pracujemy teraz nad zwiększeniem dostępnej wydajności" - poinformowano na Twitterze.

Jak tłumaczą twórcy serwisu, międzynarodowe zainteresowanie generuje nawet 20 razy większy ruch niż zwykle, co jest trudne do opanowania.

Po 30 minutach korzystania ze strony wyłącza się ona automatycznie i pojawia się następujący komunikat: "Aby oszczędzać przepustowość danych, Flightradar24.com wyłącza się po 30 minutach. Załaduj ponownie tę stronę, aby uzyskać kolejne 30 minut".

d34831f

Flightradar24 dostarcza informacji o ruchu lotniczym

Flightradar24.com to portal, który zajmuje się dostarczaniem informacji na temat cywilnego ruchu lotniczego. Interaktywna mapa pozwala użytkownikom uzyskać informacje dotyczące aktualnego statusu niemal każdego lotu cywilnego i obserwować ruch lotniczy na całym świecie.

Informacje publikowane na stronie pozwalają dowiedzieć się m.in. jaki typ samolotu obsługuje dany lot, na jakiej wysokości się znajduje, czy z jaką prędkością leci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Relacja reportera WP z Ukrainy. "Nikomu nie chciało się w to wierzyć"

d34831f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d34831f