Trwa ładowanie...
dmg9mqw

"Miś" jest... brudny, pijany i wulgarny

Spacerujący po Krupówkach ludzie przebrani za misie po raz kolejny dają się we znaki zarówno turystom, jak i mieszkańcom - czytamy w "Gazecie Krakowskiej". Panowie w maskach są często pod wpływem alkoholu, przy tym niesamowicie natrętni, a często bardzo wulgarni. Policjanci zapowiadają, że każdy, kto poczuł się atakowany przez miśki, może zgłosić się do nich, a oni podejmą interwencję.

dmg9mqw
dmg9mqw

Spacerujący po Krupówkach ludzie przebrani za misie po raz kolejny dają się we znaki zarówno turystom, jak i mieszkańcom - czytamy w \"Gazecie Krakowskiej\". Panowie w maskach są często pod wpływem alkoholu, przy tym niesamowicie natrętni, a często bardzo wulgarni. Policjanci zapowiadają, że każdy, kto poczuł się atakowany przez miśki, może zgłosić się do nich, a oni podejmą interwencję.

Zakopiańska policja wie o przypadkach napastliwości \"misiów\". Co sezon otrzymuje zgłoszenia o tym problemie.

Ostatni przypadek, gdy policja interweniowała zdarzył się 30 listopada. Wtedy udało się zatrzymać \"misia\", pouczyć go i ukarać mandatem. - \"Miś\" okazał się pijany. Dostał karę za napastliwe żebranie - informuje pani rzecznik policji.

Jak dodaje policja, takim \"misiom\" grozi kara finansowa do 500 zł. Problem jednak w tym, że rzadko policji udaje się takich panów zatrzymać.

dmg9mqw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmg9mqw