Trwa ładowanie...

Najlepszy sposób na komunikację

BLOW wprowadził do oferty sklepu internetowego rodzinę wielokanałowych radiotelefonów CB wraz z dedykowanymi do nich antenami

Share
Najlepszy sposób na komunikacjęŹródło: www.nowinki.net
d3wq447

BLOW *wprowadził do oferty sklepu internetowego rodzinę wielokanałowych *radiotelefonów CB wraz z dedykowanymi do nich antenami.

Niewielkie urządzenia, mieszczące się z powodzeniem w każdym samochodzie, pozwalają na bieżąco wymieniać się z innymi kierowcami danymi o sytuacji na drogach, uzupełniając informacje o natężeniu ruchu z nawigacji samochodowych.

Zbliżający się sezon świątecznych i zimowych wyjazdów sprawi, że wielu Polaków wyruszy w trasy w kraju i za granicę napotykając często trudne warunki pogodowe i drogowe, które mogą stanąć na przeszkodzie w sprawnym dotarciu do celu podróży. *Radiotelefon CB *stanowi doskonałe źródło informacji o utrudnieniach drogowych, wypadkach, pracach drogowych, kontrolach, itp. pochodzących od innych kierowców. Nikt tak dobrze nie zna też sprawdzonych serwisów mechanicznych, przydrożnych restauracji ze smacznym jedzeniem czy lokalnych atrakcji jak inni uczestnicy ruchu drogowego, gotowi podzielić się swoimi spostrzeżeniami z kolegami.

*Radiotelefony CB *wraz z dedykowanymi do nich *antenami BLOW *dostępne są na rynku odpowiednio w cenie:

– Radio CB LEGEND II - 229 PLN
– Antena samochodowa CB BLOW - 840M - 84 PLN

Oficjalne wydanie internetowe: www.nowinki.net

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3wq447

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wq447
d3wq447